Rozpoczynamy sezon! Zachęcamy do aktywnego spędzenia Majówki i przyjazdu do nas na kurs windsurfingu bądź kitesurfingu.To doskonały moment na rozpoczęcie nauki lub świetna rozgrzewka przed sezonem dla bardziej wtajemniczonych :)

Podczas Majówki, tak jak przez cały czas do wakacji będzie obowiązywała nasza 15% zniżka na wszystkie kursy i wypożyczenia:)

Czekamy na Was!!:)

Kursy windsurfingu indywidualne

Kursy w których możesz uczestniczyć sam lub z 1-2 osobami towarzyszącymi. W trakcie 5 dniowego weekendu można zrealizować kurs 8 lub 16 godzinny. Każdy z tych kursów zawiera w sobie zajęcia z instruktorem oraz godziny samodzielnego treningu na wodzie. Jeśli udało Ci się i Twoja Majówka będzie aż 9 dniowa, możesz śmiało pomyśleć o naszej najdłuższej propozycji czyli pakiecie 24 godzinnym :)

Dowiedz się więcej i zarezerwuj kurs dla  siebie lub dla dziecka :) Korzystaj z kursów z 15% zniżką przedsezonową! :)

Zarezerwuj kurs 8 godzinny – 458zł
Zarezerwuj kurs 5 godzinny dla dzieci – 424zł

Kursy kitesurfingu

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas i wspólnej nauki kitesurfingu w najbardziej komfortowych warunkach na całym Półwyspie Helskim. Już 10 godzinny kurs, który można zrealizować w te 5 dni, pozwoli Ci na opanowanie podstaw kitesurfingu i samodzielne korzystanie z uroków tego sportu!

Korzystaj z kursów z 15% zniżką przedsezonową! :) Kurs IKO 1 od 425zł, IKO 1+2 już za 850zł!

Zarezerwuj kurs IKO I 5 godzinny – 586zł
Zarezerwuj kurs IKO II 10 godzinny – 1147zł

Zobacz pełną ofertę kursów kitesurfingu:

Zakwaterowanie

W długi weekend jest otwarta nasza baza na campingu Maszoperia. Aby mieszkać najbliżej szkoły jak to tylko możliwe polecamy wynajem przyczepy lub przyjazd z własnym namiotem/przyczepą:) Inne propozycje zakwaterowania znajdziesz tu.

zobacz jak u nas wygląda

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA!

Doświadczeni instruktorzy

Specjalny program dla dzieci

Kite na Mewiej Rewie

Niezatłoczony akwen

Nauka z Walkie-Talkie

Voucher

Bezpieczeństwo

Sprzęt 2019

Licencje IKO, VDWS, PZKite

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ