Windsurfing kurs

Oferta szkoleń Windsurfing 

Windsurfing to przyjemny i prosty sport nie wymagający specjalnych predyspozycji fizycznych. Pływać może praktycznie każdy. Uczymy nawet 5 letnie szkraby, a górna granica wieku nie istnieje! Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziesz płynął na desce, a po 5 godzinach opanujesz już podstawy i będziesz mógł samodzielnie rozkoszować się windsurfingiem:)

Weekend Boże Ciało: 20-23 czerwca

Pełna elastyczność, pływasz kiedy i ile chcesz!
Sam wybierasz godziny zajęć i termin przyjazdu – tak jak Ci wygodnie:)

To kursy dla 1, 2 lub 3 osób, więc możesz pływać z koleżanką, kolegą albo małżonkiem.

To zorganizowana forma zajęć, od poniedziałku do soboty, 2 tury 2 godzinne dziennie. Grupa od 4 do 8 osób.

Bardzo efektywnie, dużo pływania, dobra zabawa w towarzystwie:)

Do wyboru 5 i 10 godzinne kursy windsurfingowe dla dzieci od 5 do 15 roku życia. Najczęściej 1 dziecko pływa z 1 instruktorem, ale może pływać też np z rodzeństwem.

Elastyczne godziny zajęć i długość kursu.

Obozy windsurfingowe: 11 dni, wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach bądź namiotach, TRANSPORT z całej Polski. Opiekunowie z uprawnieniami, zgłoszenie w Kuratorium.

Wakacje pełne wrażeń dla 9-12 latków!

Obozy windsurfingowe: 11 dni, wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach bądź namiotach, TRANSPORT z całej Polski. Opiekunowie z uprawnieniami, zgłoszenie w Kuratorium.

Wakacje pełne wrażeń dla 13-19 latków!

Najlepiej prowadzone kursy instruktorskie z windsurfngu w Polsce. Uprawnienia VDWS honorowane na całym świecie. Prowadzący Piotr Golba, 5 terminów w sezonie.

Pracuj tam, gdzie inni spędzają wakacje:)

Aktywny wypoczynek nad morzem! W programie windsurfing, kitesurfing, wakeboarding, SUP, skutery… i wiele innych! Zorganizujemy cały wyjazd!

Zaspokoimy Wasz apetyt na sport

Wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego. Nowiutki sprzęt 2019: Starboard i Ezzy. Zobacz jaki sprzęt będziesz mógł wypożyczyć w tym roku.

Posiadanie takiego patentu jest pomocne, zwłaszcza, jeśli wybieramy się za granicę. Patent uprawnia nas do wypożyczania sprzętu windsurfingowego, często ze zniżką.

Informacje

Dzięki licencji VDWS International możecie być pewni, że szkolimy na najwyższym światowym poziomie. Związek ten zrzesza ok. 450 szkół windsurfingu i sportów wodnych w 30 krajach na całym świecie, w tym jedynie 5 w Polsce, więc tym bardziej jesteśmy dumni i zaszczyceni, że należymy do tego nielicznego grona.

Dzięki dużemu asortymentowi sprzętu dostępnego w SurfPoint jesteśmy w stanie sprostać tym wymaganiom i dobrać zestaw idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w wywiązaniu się z tej obietnicy najlepiej jak to możliwe!

Tutaj postaramy się odpowiadać na najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeżeli macie jakieś wątpliwości prosimy o kontakt.

Poznaj nasz team

Gdzie na Windsurfing w Polsce? Do nas!

Doświadczeni instruktorzy

Specjalny program dla dzieci

Kite na Mewiej Rewie

Niezatłoczony akwen

Nauka z Walkie-Talkie

Voucher

Bezpieczeństwo

Najnowszy sprzęt

Licencje IKO, VDWS, PZKite

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opinie kursantów
Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu i walki z żaglem, deską, wiatrem i samym sobą. Surpoint to faktycznie strzał w dziesiątkę – super ekipa która pomaga na każdym kroku. W naszym wypadku Koko i Filip to ostoje cierpliwości – dzięki chłopaki – my też kiedyś będziemy łatwo robić “helikoptery” i inne bajery…I podziękowania dla Marty, że pilnuje Wielkiej Księgi – chyba tylko ona do końca zna tajniki harmonogramu zajęć. Pozdrawiamy i do zobaczenia kolejny raz.
Robert i Paweł Aleksandrowicz, Warszawa
Jak co roku wakacje znowu spędzę w “Surfpoincie”. Przyjemna atmosfera, spokój, czysta i bezpieczna woda, ładna plaża – wszystko to sprawia że wypoczynek tam przynosi pełny relaks. No i pies będzie mógł popływać!. Czekam na 25 lipca z wielką nicierpliwością
Andrzej Łazik, Siemianowice Śląskie
Surfoint fantastyczny! Woda w zatoce idealna do nauki! Uczył mnie Stachu i bardzo go chwalę! Atmosfera międzyludzka na Maszo przednia! Polecam wszystkim! Ja na pewno będę kontynuować naukę w tej samej szkole.
Dorota Miśkiewicz, Warszawa
Zakwaterowanie i lokalizacja
Gallery image left
Zobacz możliwości zakwaterowania
Gallery image right
Zobacz co gdzie się mieści
Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencjiIKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite