Oferta szkoleń Windsurfing 

Windsurfing to przyjemny i prosty sport nie wymagający specjalnych predyspozycji fizycznych. Pływać może praktycznie każdy. Uczymy nawet 5 letnie szkraby, a górna granica wieku nie istnieje! Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziesz płynął na desce, a po 5 godzinach opanujesz już podstawy i będziesz mógł samodzielnie rozkoszować się windsurfingiem:)

Gwarantujemy, że już po 8 godzinach opanujesz podstawy windsurfingu. 16 godzin to wystarczający czas żebyś poczuł się na wodzie pewnie i radził sobie w warunkach do 6Bf. 24godzinny pozwoli Ci zaznać pierwszych silnowiatrowych wrażeń, czyli tych dla których głównie uprawiamy windsurfing :)

To bardzo popularna forma nauki pływania, ceniona przede wszystkim za skuteczność połączoną z wesołą atmosferą panującą podczas zajęć. Możesz zabrać ze sobą kilku znajomych lub dołączyć do grupy osób już na miejscu. 6 dni spędzonych na wodzie pod okiem naszych instruktorów daje pewność, że windsurfing również dla Was stanie się nową pasją.

Oferujemy 5, 10 i 15 godzinne kursy windsurfingowe dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Posiadane przez nas małe i lekkie żagielki, odpowiednie deski i ciepłe pianki pozwalają nawet najmłodszym surfować świetnie się przy tym bawiąc. Na każdego małego surfera czeka dyplom!:)

Obozy windsurfingowe i kitesurfingowe organizujemy wspólnie z Biurem Usług Turystycznych BUT z Warszawy. BUT może pochwalić się 20 letnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów dla młodzieży, posiada również wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego oraz jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki. Nasze obozy to 11 dni pełnych wrażeń!

Piotr Golba, przedstawiciel VDWS w Polsce, zaprasza do wzięcia udziału w kursie instruktorskim z windsurfingu organizowanym w naszej szkole. Marzysz o międzynarodowej karierze instruktora? Kochasz windsurfing i lubisz przekazywać swoją wiedzę i pasję innym? Zgłoś się :) Z tą licencją będziesz mógł pracować w każdej szkole na świecie!

Zapraszamy firmy na aktywny wypoczynek nad morzem. W programie windsurfing, kitesurfing, wakeboarding, SUP, skutery… i wiele innych! Zaspokoimy Wasz apetyt na sport, wspólne hobby zacieśni więzy współpracujących ze sobą ludzi oraz wpłynie pozytywnie na postrzeganie firmy przez pracowników i klientów.

Oferta dodatkowa

Wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego. Najnowszy sprzęt Starboard, North Sails i Ezzy. Zobacz jaki sprzęt będziesz mógł wypożyczyć w tym roku.

Dysponujemy pomieszczeniem o powierzchni ponad 100m2. Dzięki temu możecie pozostawić swój sprzęt w bardzo bezpiecznym miejscu i w pełni cieszyć się urlopem:)

Posiadanie takiego patentu jest pomocne, zwłaszcza, jeśli wybieramy się za granicę. Patent uprawnia nas do wypożyczania sprzętu windsurfingowego, często ze zniżką.

Informacje

Dzięki licencji VDWS International możecie być pewni, że szkolimy na najwyższym światowym poziomie. Związek ten zrzesza ok. 450 szkół windsurfingu i sportów wodnych w 30 krajach na całym świecie, w tym jedynie 5 w Polsce, więc tym bardziej jesteśmy dumni i zaszczyceni, że należymy do tego nielicznego grona.

Dzięki dużemu asortymentowi sprzętu dostępnego w SurfPoint jesteśmy w stanie sprostać tym wymaganiom i dobrać zestaw idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w wywiązaniu się z tej obietnicy najlepiej jak to możliwe!

Tutaj postaramy się odpowiadać na najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeżeli macie jakieś wątpliwości prosimy o kontakt.

Poznaj nasz team

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA!

Doświadczeni instruktorzy

Specjalny program dla dzieci

Kite na Mewiej Rewie

Niezatłoczony akwen

Nauka z Walkie-Talkie

Voucher

Bezpieczeństwo

Sprzęt 2017

Licencje IKO, VDWS, PZKite

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opinie kursantów

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu i walki z żaglem, deską, wiatrem i samym sobą. Surpoint to faktycznie strzał w dziesiątkę – super ekipa która pomaga na każdym kroku. W naszym wypadku Koko i Filip to ostoje cierpliwości – dzięki chłopaki – my też kiedyś będziemy łatwo robić „helikoptery” i inne bajery…I podziękowania dla Marty, że pilnuje Wielkiej Księgi – chyba tylko ona do końca zna tajniki harmonogramu zajęć. Pozdrawiamy i do zobaczenia kolejny raz.
Robert i Paweł Aleksandrowicz, Warszawa
Jak co roku wakacje znowu spędzę w „Surfpoincie”. Przyjemna atmosfera, spokój, czysta i bezpieczna woda, ładna plaża – wszystko to sprawia że wypoczynek tam przynosi pełny relaks. No i pies będzie mógł popływać!. Czekam na 25 lipca z wielką nicierpliwością
Andrzej Łazik, Siemianowice Śląskie
Surfoint fantastyczny! Woda w zatoce idealna do nauki! Uczył mnie Stachu i bardzo go chwalę! Atmosfera międzyludzka na Maszo przednia! Polecam wszystkim! Ja na pewno będę kontynuować naukę w tej samej szkole.
Dorota Miśkiewicz, Warszawa

Zakwaterowanie i lokalizacja

Gallery image left
Zobacz możliwości zakwaterowania
Gallery image right
Zobacz co gdzie się mieści
Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencjiIKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite