BAZA Pod Cyprysami (kitesurfing)

Od 2023 EKIPA SURFPOINT CZEKA NA WAS POD CYPRYSAMI!

W sezonie 2023 otworzyliśmy dla Was nową naszą bazę – na rodzinnym campingu z domkami “Pod Cyprysami”.

SurfPoint Cyprysy to kameralna szkoła kitesurfingu z najlepszymi, doświadczonymi trenerami, nowiutkim sprzętem od F-one i Nobile. Wypożyczysz tu również deski do surfingu albo spróbujesz swoich sił na naszym profesjonalnym torze do skimboardingu gdzie podniesiesz swojego skilla pod okiem Agaty – mistrzyni Polski w tej dziedzinie:)

Sam camping Pod Cyprysami stanowi świetne zaplecze dla naszej szkoły. Znajduje się tu restauracja Ale Fale, w której posilisz się i odpoczniesz pomiędzy sesjami na wodzie. Wieczorami są tu koncerty na żywo :) Obok restauracji jest sala animacyjna, gdzie może bawić się Twoja pociecha pod okiem animatorów. Mamy tu również saunę z balią dla regeneracji po pływaniu oraz gabinet rehabilitacji, gdzie możesz skorzystać z rozmasowania mięsni po treningu :)

AKWEN

Szkolimy na puściutkim spocie w pobliżu naszej bazy szkoleniowej. 

Korzystne położenie spotu względem kierunków najczęściej wiejących wiatrów pozwala spędzić na wodzie maximum możliwego czasu. Dodając do tego płytką wodę oraz brak tłoku na spocie lepszego miejsca nie można sobie wymarzyć :)

Gdy przy brzegu wiatr nie jest najmocniejszy przy brzegu lub wieje “nie równo”, wsiadamy w nasz 250kM ponton i płyniemy 5 min na równie płaski, płytki i niezatłoczony spot na płyciźnie dalej od brzegu. Tam warunki są idealne do nauki i wodnych szaleństw!

BAZA

Nasza szkoła znajduje się w lewej części campingu Pod Cyprysami.  Znajdziecie u nas nowy sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić komfortowe warunki do nauki i najlepszą jakość. Poza bogatym zapleczem desek, latawców, czekają na Was przebieralnie i sala szkoleniowa, w której prowadzimy kursy instruktorskie z kitesurfingu.

A jeśli chcesz gościć w naszych progach dłużej, poznać innych kursantów lub po prostu odpocząć po zajęciach… łap za pufkę i chilluj na słoneczku! 

Pod Cyprysami to wyjątkowe miejsce, które będzie domem dla Waszej nowej zajawki! Chcemy zapewnić Wam komfort gdy będziecie łapać wiatr w latawce  – dlatego tak ważny jest dla nas wykwalifikowany Team i najlepszy sprzęt dla naszych kursantów który zapewnia nam F-One!

TEAM

Nasze szkoły tworzą wyjątkowi ludzie, każdy z innego miasta, innym hobby, z innym podejściem do życia, humorem, uśmiechem a wszystkich łączy jedno… pasja do sportów wodnych!

Naszym instruktorom stawiamy wysokie wymagania. Każdy z nich musi posiadać aktualne uprawnienia oraz duże doświadczenie w pracy na wodzie. Większość z nich to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, więc legitymują się doskonałym przygotowaniem merytorycznym i pedagogicznym. Prowadzimy szkolenia w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, a czasem nawet włoskim i hiszpańskim