Team Jurata

Jacek Karolewski
Jacek KarolewskiBosman
Jacek, swoją przygodę z kite i windsurfingiem rozpoczął kilka lat temu w naszej szkole. Latem pływa na desce, zimą jeździ na nartach, a w między czasie chodzi po górach i jeździ na rowerze. W SurfPoint’cie jest “super-bosmanem” ogarnia wszystko co się dzieje na brzegu i na wodzie;) Szkoła nie może bez niego funkcjonować nawet jednego dnia;) Gdy tylko nadarzy się okazja pływa swoim ulubionym 250kM pontonem!
Damian Rozmus
Damian RozmusPomocnik Bosmana
Damian aka Kubuś (już sam nie wie skąd taka ksywka, jedynie najstarsze wilki morskie znają odpowiedź).Student Budowy Maszyn Politechniki Rzeszowskiej. Uwielbia kite’a, wind’a, a od dawna fascynuje się lądową odmianą kitesurfingu.W SurfPoint jest pomocnikiem Jacka oraz strażnikiem bezpieczeństwa na Mewiej. Aby dojechać na Półwysep musi przejechać całą Polskę wzdłuż, mimo to twierdzi, że warto i to nawet kilka razy w roku!
Piotr Golba
Piotr GolbaInstruktor windsurfingu/kitesurfigu i wykłądowca VDWS
Absolwent AWF Wrocław. Pracował jako nauczyciel WF w szkole przez 9 lat. Jest jednym z pierwszych instruktorów windsurfingu w Polsce – legitymuje się licencją Nr22!
Od roku 2000 jest w teamie instruktorów wykładowców VDWS i prowadzi jedyne w Polsce kursy instruktorskie kończące się otrzymaniem międzynarodowej licencji. Regularnie prowadzi szkolenia dla naszego team’u, dbając przy tym o utrzymanie najwyższego poziomu szkoleń.

Poza tym posiada również uprawnienia instruktorskie w badmintonie PZBad, kitesurfingu i w jeździectwie. Przeogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie, jesteśmy dumni, że współpracujemy z taką osobą:)

Tytus Tytek Krzykawa
Tytus Tytek KrzykawaInstruktor kitesurfingu
Mnóstwo szalonych pomysłów, ciągły uśmiech i energia na tony, to jest właśnie Krzysiek, a raczej Tytek, bo na pierwsze imię w ogóle nie reaguje. O tym jak się naprawdę nazywa dowiedział się w wieku 6 lat. W lecie na kicie, w zimie na nartach, ciężko go zatrzymać w jednym miejscu na dłużej. Uwielbia boso zwiedzać świat. Podobno przypomina Eda Sheerana ;)
Michał Daniel Daniluk
Michał Daniel DanilukInstruktor kitesurfingu
Michał na kajcie pływa już 13 lat, a szkoli 10 sezon. Wśród jego podopiecznych jest Kacper Lepicki (mistrz świata młodzików freestyle U11) i Marta Włodarczyk (zwyciężczyni pucharu Polski w kategorii freestyle open 2018). Ze sportem związany od dziecka. Absolwent Politechniki Śląskiej. Stara się ciągle odkrywać nowe miejsca podróżując po świecie. Ostatnie dwa lata przezimował w japońskim puchu.
Michał Karaś Karski
Michał Karaś KarskiInstruktor kitesurfingu
Karaś ma już prawie 30 lat a to sporo, jak na rybę słodkowodną! ? Na kajcie pływa od 8 lat, a uczy od 6. Posiada licencję IKO Assistant Trainer, co znaczy, że prowadzi kursy dla przyszłych instruktorów. Jest specem od grupowych zajęć dla zaawansowanych z różnych dziedzin kitesurfingu. Jego nastoletni podopieczny Bartek Włodarczyk startuje w zawodach cyklu Mistrzostw Polski Ford Kite Cup i regularnie zajmuje miejsca na podium. Karaś zajmuje się również organizacją pozasezonowych wyjazdów SurfPoint’u.
Przemek Bednarski
Przemek BednarskiInstruktor kitesurfingu i windsurfingu
Przemek, instruktor kitesurfingu IKO level 2, windsurfingu VDWS, żeglarz jachtowy PZŻ, sternik motorowodny. Poza Helem student Szkoły Głównej Handlowej. Od zawsze związany ze sportem. Wolny czas spędza nie tylko na wodzie, śniegu oraz w powietrzu skacząc ze spadochronem, ale także na asfalcie przemierzając świat swoim motocyklem. Uwielbia łączyć pasje z podróżami, jednak piękno Helu sprawia, że zawsze wraca nad polskie morze. Kursanci mówią, że jest cierpliwy i wyrozumiały, ale on twierdzi, że zawsze trafia na zdolnych uczniów :)
Kuba Bąkowski
Kuba BąkowskiInstruktor windsurfingu
W sezonie instruktor VDWS windsurfingu. Na co dzień zaś, pochłonięty mostami i drogami, student budownictwa. By życie było jednak bardziej kolorowe, po godzinach uczy kunsztu rysowania przyszłych architektów. Oprócz głębokiej więzi z windsurfingiem, rozwijanej od szkoły podstawowej, ciągnie go do wszelkich sportów na wodzie, śniegu, lodzie, trawie aż po akrobatyczny springfloor. Od czasu do czasu, dla odpoczynku, miłośnik asfaltu i silnika na dwóch kółkach. Nic bardziej go nie cieszy niż praca połączona z prawdziwą pasją. “Jego największy atut?” – pytacie. – Szczery uśmiech, od ucha, do ucha ?
Martyna Szymik
Martyna SzymikInstruktor windsurfingu
Jej rok upływa w wodzie i w górach. Lato spędza na Półwyspie gdzie łączy przyjemne z …przyjemnym . Innych uczy pływać na windsurfingu, a sama, uparcie, stara się robić progres na kicie. Kocha wiatr i słońce, a kiedy ich zabraknie wskakuje do basenu albo rusza w góry. Absolwentka AWF w Katowicach, instruktorka narciarstwa, snowboardu, windsurfingu i pływania. Praca z dzieciakami sprawia jej mnóstwo frajdy i zdaje się, że z wzajemnością, bo uśmiech nikomu nie znika z buzi. Swój wolny czas spędza na ściance wspinaczkowej lub w skałach bo tam naprawdę odpoczywa. Kocha sport , naturę i podróże i… robi to co kocha!
Aleks Politański
Aleks PolitańskiInstruktor windsurfingu
Student Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od dzieciaka latał za każdym możliwym sportem oraz za każdą ładną dziewczyną. Solista Częstochowskiego Teatru Tańca. Uwielbia śpiewać jednak każdy wie, że nie powinien tego robić. Główna pasja to ciągłe poszerzania swoich umiejętności. Zawsze na pierwszym miejscu stawia pomoc innym. Windsurfingu uczy już od 5 lat. Doświadczenie, życzliwość oraz wieczny uśmiech na twarzy to cały on. Chętnie dzieli się wiedzą i umiejętnościami z każdym zajawkowiczem windsurfingu i nie tylko. Jeżeli nie możesz go znaleźć na wodzie, to na pewno jest już na parkiecie
Bartek Ryba Adamiczka
Bartek Ryba AdamiczkaInstruktor windsurfingu
Absolwent wydziału architektury na Politechnice Wrocławskiej. Odkąd postawił pierwsze kroki od razu pobiegł na deskę i od tego czasu już z niej nie schodzi. Kurs instruktorski VDWS zrobił w 2010 roku i od tego czasu każde lato spędza w Jastarni. Poza windsurfingiem interesuje się Taekwon-Do (od 2006 roku posiada czarny pas), architekturą i narciarstwem.

Surfować nauczy każdego! Uwielbiany przez dzieci :)

Jaśko Lesiuk
Jaśko LesiukInstruktor windsurfingu
Jaśko, a tak naprawdę Łukasz. Spokojny, wyluzowany, wyrozumiały i cierpliwy, instruktor windsurfingu i snowboardu. Od 15 lat z żaglem w rękach, mocno uzależniony od wiatru, wody i śniegu, sport jest jego sposobem na szczęśliwe życie. W wolnym czasie znika w swojej pracowni i shape’uje własne deski do surfingu i kitesurfingu – LUKASHAPE SURFBOARDS.
Natalia Kyzioł
Natalia KyziołInstruktor windsurfingu
Natalia jest studentką architektury. W wolnym czasie uwielbia podróżować i zarażać ludzi swoją pasją! Od najmłodszych lat była związana ze przeróżnymi dyscyplinami sportu – siatkówka, lekkoatletyka, narciarstwo i fitness. W wieku 12 lat trafiła do Surfpoint’u na swoją pierwszą lekcję windsurfingu i wtedy zakochała się w tym sporcie! Od 2 lat jest spełnioną instruktorką, która nie wyobraża sobie innego sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu. Największą satysfakcję dają jej postępy kursantów, szczególnie tych najmłodszych z którymi zawsze znajduje nić porozumienia, bo uśmiech nie schodzi jej z twarzy, nawet w pochmurny dzień ?
Ada Adamczyk
Ada AdamczykInstruktor windsurfingu
Ada, przyszła studentka biologii morskiej, na desce od winda stanęła mając 9 lat i pomimo upływu dziesięciu lat nadal z niej nie zeszła. Od gór, po ziemie na wodzie kończąc żaden rodzaj deski nie jest jej obcy a dzielenie się zajawką i uśmiechem przychodzi jej naturalnie ?
Piotrek Biedrzych Dąbrowski
Piotrek Biedrzych DąbrowskiInstruktor windsurfingu i kitesurfingu
Na swoje imię rzadko reaguje, więc mówcie do niego po prostu Biedrzych ? absolwent AWF, windsurfingu uczy już od 2009 roku, a z SurfPointem związany od 2010 ? znany z najdonośniejszego głosu na zatoce ? zajawki mu nie brakuje, dlatego szkoli również na kitesurfingu, a jak tylko spadnie śnieg jedzie w góry i szkoli na snowboardzie. Było mu tego mało, więc uprawnienia instruktorskie posiada również z narciarstwa ? Jak widać pasja do nauczania została chyba po rodzicach ? Cierpliwość i opanowanie to jego drugie imię, także pływać nauczy każdego, dzieciaki go uwielbiają i vice versa ?
Maciek Otto
Maciek OttoInstruktor windsurfingu
Na windsurfingu zaczął pływać właśnie u nas. Maciek jest naszym wieloletnim obozowiczem!:) Uprawnienia VDWS zdobył w 2017 roku i od tamtego czasu każde lato spędza i zamierza spędzać w Jastarni?Od zeszłego sezonu próbuje swoich sił również na Kite, z którego planuje w przyszłości zrobić uprawnienia ? Poza sezonem studiuje Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Śląskiej. W zimie kiedy tylko jest okazja jadzie na narty :) Dodatkowo, kiedy tylko znajdzie wolna chwilę udziela się w organizacjach pozarządowych czy organizacjach studenckich.
Oskar Trzeszczoń
Oskar TrzeszczońInstruktor kitesurfingu
Z deską jest związany od najmłodszych lat – w wieku 10 lat zaczął jeździć na snowboardzie. Od roku jestem shaper’em, czyli zajmuje się stworzeniem i utrzymaniem snowparku przez sezon zimowy:) Od 4 lat szkoli na snowboardzie i sprawia mu to najwięcej satysfakcji – całą zimę potrafi nie schodzić ze stoku:) W ostatnim sezonie udało mu się zdobyć dwa razy złoto Banked slalomu. W między czasie doszedł do tego BMX, deskorolka i longboard – z sportami ekstremalnymi raczej za pan brat niż na bakier;) Jak tylko ma wolną chwilę to bierze rower i jedzie w góry. Swoją przygodę z kitesurfingiem rozpoczął w Egipcie, a później doszkalał się pod okiem doświadczonej kadry SurfPointu:) Karierę tu rozpoczął jako bosman, a po ukończeniu kursu instruktorskiego zasilił szeregi naszych trenerów:)
Tomek Wotang
Tomek WotangInstruktor kitesurfingu
Mikołaj Nazarczuk
Mikołaj NazarczukInstruktor windsurfingu
Jest z nami dopiero drugi sezon, wcześniej szkolił młodzież na obozach żeglarskich. Pracę zaczął jako bosman, a na koniec sezonu ukończył kurs instruktora windsurfingu, choć jako instruktor pracuje odkąd zdał maturę.
Na co dzień studiuje budownictwo na Politechnice Warszawskiej i mieszka w akademiku – typowy student. Trzymamy kciuki żeby w sezonie mógł pochwalić się już tytułem inżynieria.
Ola Laso
Ola LasoInstruktor kitesurfingu
Instruktor kite level 2, poza tym w wolnym czasie uczy na snowboardzie i nartach. Uważa, że nie ma osób, których się nie da nauczyć kitesurfingu, bez względu na wiek, kondycję czy płeć:) Także jeśli jesteś drobną dziewczyną i myślisz, że nie dasz rady – dawaj do Oli, ona Ci udowodni, że się mylisz!
Marcin Czeczko
Marcin CzeczkoInstruktor windsurfingu i kitesurfingu
Kuba Szewczyk
Kuba Szewczykinstruktor windsurfingu
Kuba to 24 letni absolwent AWF w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ze sportami nie rozstaje się od najmłodszych lat i dalej nie potrafi wysiedzieć na tyłku ? .
Od 15 lat jeździ na snowboardzie, a szkoleniem innych zajmuje się od paru lat bo chce zarażać innych swoją pasją. Rownież instruktor windsurfingu VDWS, żeglarz jachtowy, trener personalny, dietetyk sportowy. Wolne chwile spędza grając w koszykówkę, na deskorolce bądź łapiąc fale na surfie i skimie. Progres kursantów mocno napędza go dalszego działania:)
Maciej Dziubek Dziubiński
Maciej Dziubek DziubińskiInstruktor kitesurfingu
Student kierunku architektury i urbanistyki. Nadchodzi 11 sezon kitesurfingu, 7 sezon wakeboardingu, 3 sezon surfingu, uwielbia podróże, nienawidzi zastoju ? 16 lat jazdy na snowboardzie z czego ostatnie 5 głównie na „twardej desce”. W wolnym czasie od sportów jazda na rowerze o charakterze MTB lub longboarding. Nigdy nie ma dość????
Maciek Polak
Maciek PolakInstruktor kitesurfingu
Człowiek orkiestra. Uwielbia wszelkie sporty deskowe – skate, longboard, surf, kite, snowboard. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania instruktor kite’a i narciarstwa. Lubi gotować (kuchnia włoska), słuchać dobrej muzyki, czytać książki. Kocha zwierzęta, szczególnie psy. Kocha rownież naturę, dlatego wakacje spędza na Helu, na bosaka, z wiatrem we włosach i uśmiechem na twarzy:)
Julia WIra
Julia WIraInstruktor kitesurfingu
Studentka Automatyki Robotyki we Wrocławiu, jako mała dziewczynka zaczęła pływać na Maszoperii. Od zawsze związana z kitesurfingiem, snowboardem, wakeboardem, longboardem, rolkami, wrotkami – każdy sport od zawsze jej bliski. Dusza artystyczna śpiew, taniec, gra na gitarze to jej drugie imię. Była Mistrzyni Polski w TTRace oraz vice-mistrzyni we Freestyle w Juniarach.
Rafał Bom
Rafał BomWychowawca obozu
Rafał to 32 letni absolwent AWF Kraków na kierunku Turystyka i Rekreacja. Oprócz tego skończył szkołę fotograficzną dzięki, której uzyskał państwowy tytuł Fototechnika.
Od dziecka związany ze sportem. Przez 12 lat trenował Ju- jitsu, równocześnie trenował pływanie w klubie MKS Jordan Kraków. Od 20 lat jeździ na snowboardzie, jednak prawdziwą jazdę na desce poznał, gdy dołączył do zakopiańskiego klubu i przesiadł się na “twardą” deskę. Na windsurfingu pływa od 15 lat, dzięki takiemu hobby może łączyć pracę z przyjemnością. Windsurfing daje mu poczucie wolności i odpoczynku od krakowskiego “szumu” :)
Bierzesz ślub w miesiącach innych niż lipiec i sierpień? Rafał chętnie będzie Twoim fotografem!;)
Roksana Bom
Roksana BomOpiekun obozów
Roksana Bom, absolwentka AWF Kraków, obecnie studiuje na UJ zarządzanie w sporcie, na co dzień instruktor pływania w Krakowskiej szkółce, sezonowo instruktor snowboardu i narciarstwa oraz windsurfingu. Od 6 lat pracuje jako wychowawca na różnego typu obozach letnich i zimowiskach. Dodatkowo ukończyła specjalizację z gimnastyki korekcyjnej. Od 9 lat skacze ze spadochronem, przez krotki okres była zawodniczką sekcji spadochronowej WKS Wawel. Jej hobby to jazda na rolkach, rowerze, chodzenie po górach, ski touring, belgijka, podróże latanie w tunelu aerodynamicznym, a z bardziej manualnych hobby – decoupage i tworzenie różnego rodzaju rzeczy hand made. Uwaga – nie umie gotować ! motto chyba rodzinne – bo najważniejsza jest zajawka; )

Praca

Jeśli chciałbyś dołączyć do nas i współtworzyć SurfPoint Team – skontaktuj się z nami!
Szukamy doświadczonych instruktorów, mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego. Wymagamy wysokich umiejętności, dobrej komunikatywności oraz sportowej pasji, którą przekażesz naszym kursantom :-)

Jak aplikować?
Zgłoszenia z dołączonym CV prześlij na adres [email protected]

Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencjiIKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite