Team Maszoperia

Jacek Karolewski
Jacek KarolewskiBosman
Jacek, swoją przygodę z kite i windsurfingiem rozpoczął kilka lat temu w naszej szkole. Latem pływa na desce, zimą jeździ na nartach, a w między czasie chodzi po górach i jeździ na rowerze. W SurfPoint’cie jest „super-bosmanem” ogarnia wszystko co się dzieje na brzegu i na wodzie;) Szkoła nie może bez niego funkcjonować nawet jednego dnia;) Gdy tylko nadarzy się okazja pływa swoim ulubionym 250kM pontonem!
Damian Rozmus
Damian RozmusPomocnik Bosmana
Damian aka Kubuś (już sam nie wie skąd taka ksywka, jedynie najstarsze wilki morskie znają odpowiedź).Student Budowy Maszyn Politechniki Rzeszowskiej. Uwielbia kite’a, wind’a, a od dawna fascynuje się lądową odmianą kitesurfingu.W SurfPoint jest pomocnikiem Jacka oraz strażnikiem bezpieczeństwa na Mewiej. Aby dojechać na Półwysep musi przejechać całą Polskę wzdłuż, mimo to twierdzi, że warto i to nawet kilka razy w roku!
Piotr Golba
Piotr GolbaInstruktor windsurfingu i kitesurfingu
Absolwent AWF Wrocław. Pracował jako nauczyciel WF w szkole przez 9 lat. Jest jednym z pierwszych instruktorów windsurfingu w Polsce – legitymuje się licencją Nr22!

Od roku 2000 jest w teamie instruktorów wykładowców VDWS. Regularnie prowadzi szkolenia dla kadry instruktorskiej z windsurfingu.

Poza tym posiada również uprawnienia instruktorskie w badmintonie PZBad i w jeździectwie. Przeogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie, jesteśmy dumni, że współpracujemy z taką osobą:)

Mateusz Zieliński
Mateusz Zieliński Instruktor kitesurfingu
Mateusz – 28 letni magister oceanografii i zwolennik zdrowego stylu życia:) Instruktor kitesurfingu IKO Level II oraz od niedawna zapalony windsurfer. Nie odpuści wiatru nawet tego o 6 rano! Ciągle myśli o tym żeby być na wodzie i szuka sponsora, który pomoże mu to zrealizować;)
Gerard Mączka
Gerard MączkaInstruktor windsurfingu i kitesurfingu
Gerard (Gery) absolwent AWF, instruktor kitesurfingu i windsurfingu, w zimie szkoli na nartach. Zawodowo próbował różnych rzeczy m.in jako finansista w garniturze;), barman… ale ostatecznie przestał się oszukiwać i od ponad 10 lat związany tylko ze sportem, czyli robi to co lubi i kocha:)

Cechy szczególne: siła spokoju:) Szczęśliwy tata dwóch szkrabów: Zuzi i Alka.

Bartek Adamiczka
Bartek AdamiczkaInstruktor windsurfingu
Absolwent wydziału architektury na Politechnice Wrocławskiej. Odkąd postawił pierwsze kroki od razu pobiegł na deskę i od tego czasu już z niej nie schodzi. Kurs instruktorski VDWS zrobił w 2010 roku i od tego czasu każde lato spędza w Jastarni. Poza windsurfingiem interesuje się Taekwon-Do (od 2006 roku posiada czarny pas), architekturą i narciarstwem.

Surfować nauczy każdego! Uwielbiany przez dzieci :)

Stachu Jama
Stachu JamaInstruktor windsurfingu
Stachu ma 26 lat i jest studentem Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Łódzkiej. Swoją przygodę z windsurfingiem rozpoczął 12 lat temu, a od czterech jest instruktorem z licencją VDWS. Poza windsurfingiem, Stachu jeździ na snowboardzie i chce także nauczyć się jazdy na nartach. Inne sporty z którymi miał styczność to: tenis ziemny oraz karate sportowe.

Największą jego pasją jest oczywiście deska i żagiel, która pozwala mu oderwać się od ściśle technicznego środowiska. Zajęcia na wodzie prowadzi z entuzjazmem i dużą dozą uśmiechu. DZIDA!!

Mateusz Chełstowski
Mateusz ChełstowskiInstruktor kitesurfingu
Student prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Od najmłodszych lat zachęcany przez starszego brata do rozpoczęcia przygody z windsurfingiem , żagle jednak nie stały jego pasją. Zakochany w wietrze i wodzie postanowił spróbować kitesurfingu. Nie żałuje swojego wyboru. Uprawia także capoeirę.

Zaraz po muzyce sport to jego druga miłość. W wolnym czasie lubi komponować i aranżować. Amator kuchni śródziemnomorskiej i orientalnej. W SurfPoincie od 4 lat.

Oskar Bom
Oskar BomInstruktor windsurfingu i kitesurfingu
Od 2009 zawodnik Kadry Narodowej w Snowboardzie w konkurencjach Alpejskich. 4-krotny mistrz Polski, 7 zawodnik Pucharu Europy, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Instruktor windsurfingu od 6 lat i od roku instruktor kitesurfingu. 25 letni Student Akademii wychowania Fizycznego w Krakowie,ze sportem związany od dziecka,oprócz sportów wodnych uprawia: snowboard, narty, skoki spadochronowe, jeździ na rolkach, lubi pobiegać, a w wolnym czasie dużo zjeść :)
Marta Wiśniewska
Marta WiśniewskaInstruktor windsurfingu
Skończyła 6 rok medycyny w Poznaniu. Od najmłodszych lat uprawia wiele sportów i w przyszłości chce być lekarzem sportowym i ortopedą. Uwielbia góry i sporty zimowe, tenis i siatkówkę, a od zeszłego sezonu równiez kite’a! Jest również instruktorka narciarstwa. Wiecznie usmiechnieta,pełna energii uwielbia dzieci i dobrą zabawę. Jej pasja są podróże, szczególnie te dalekie i egzotyczne :)
Michal Daniluk
Michal DanilukInstruktor kitesurfingu
Tytus Krzykawa
Tytus KrzykawaInstruktor kitesurfingu
Mnóstwo szalonych pomysłów, ciągły uśmiech i energia na tony, to jest właśnie Krzysiek, a raczej Tytek, bo na pierwsze imię w ogóle nie reaguje. O tym jak się naprawdę nazywa dowiedział się w wieku 6 lat. W lecie na kicie, w zimie na nartach, ciężko go zatrzymać w jednym miejscu na dłużej. Uwielbia boso zwiedzać świat. Podobno przypomina Eda Sheerana ;)
Michał Karaś Karski
Michał Karaś KarskiInstruktor kitesurfingu
Karaś to 26 letni instruktor kite’a. Pierwsze kroki na desce stawiał 5 lata temu. Jest też instruktorem snowboardu, surfuje i pływa na wake’u. Potrafi zgubić lub utopić do 5 telefonów w ciągu sezonu, plus okulary, kamery i inne gadżety. Koneser pizzy na Mewiej i hamburgerów z ‚budki’ na Maszo. Obecnie prowadzi koczowniczy tryb życia na południowej półkuli, a od czerwca zasila ponownie kadrę SurfPoint:) Specjalista od nauczania najmłodszych kitesurferów :)
Maciej Jażdżewski
Maciej JażdżewskiInstruktor kitesurfingu
Maciek, to 27 letni informatyk, ale tylko z wykształcenia;) Lubi dobre kino, w lato zawsze szuka wiatru i jak wieje to jest na wodzie a w zimie jeździ na snowboardzie. sport uprawia od kiedy pamięta. Nie lubi ciepłego piwa;) Jest kontaktową, wyluzowaną osobą, do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i kilogramami kajtowej zajawki, którą chce zarażać innych :)
Łukasz Rusin
Łukasz RusinInstruktor windsurfingu i kitesurfingu
Monika Oppeln Bronikowska
Monika Oppeln BronikowskaInstruktor windsurfingu
Monika lat 21, instruktorka windsurfingu, narciarstwa i studentka Sinologii na Uniwersytecie Warszawskim. Oprócz języków obcych, jej największą pasją jest sport- piłka nożna, tenis, bieganie i wszelkiego rodzaju sporty wodne. Znajduje wspólny język ze wszystkimi- pomimo tego, że z najmłodszymi kursantami dzieli ją spora różnica wieku, świetnie się dogadują a praca z nimi sprawia jej ogromną radość
Mikołaj Maszka
Mikołaj MaszkaInstruktor windsurfingu
Tomek Wotang
Tomek WotangInstruktor kitesurfingu
Przemek Bednarski
Przemek BednarskiInstruktor windsurfingu
Przemek, instruktor kitesurfingu IKO level 2, windsurfingu VDWS, żeglarz jachtowy PZŻ, sternik motorowodny. Poza Helem student Szkoły Głównej Handlowej. Od zawsze związany ze sportem. Wolny czas spędza nie tylko na wodzie, śniegu oraz w powietrzu skacząc ze spadochronem, ale także na asfalcie przemierzając świat swoim motocyklem. Uwielbia łączyć pasje z podróżami, jednak piękno Helu sprawia, że zawsze wraca nad polskie morze. Kursanci mówią, że jest cierpliwy i wyrozumiały, ale on twierdzi, że zawsze trafia na zdolnych uczniów :)
Mateusz Śnieżek
Mateusz ŚnieżekInstruktor kitesurfingu
Mateusz ma 21 lat mieszka w Gliwicach. Pasjonat sportów wodnych. Przygodę z kitem rozpoczął 4 lata temu. Kitesurfing to jego styl życia, daje mu wolność i jest ucieczką od codziennych zajęć. Gdy nie wieje często pływa na wake’u. Po za sezonem dużo rysuje i jeździ na nartach. Cierpliwy i spokojny instruktor :)
Szymon Jabłoński
Szymon JabłońskiInstruktor windsurfingu
Student medycyny Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo, narciarstwo, karate, akrobatyka sportowa to rzeczy wypełniające jego wolny czas. Nauka i sport nieustannie walczą o pierwsze miejsce w jego codzienności. Windsurfingu uczy już od 5 lat. Doświadczenie i spokój to dwa słowa charakteryzujące jego zajęcia. Chętnie dzieli się wiedzą i umiejętnościami ze wszystkimi zakręconymi na punkcie windsurfingu.
Rafał Bom
Rafał BomOpiekun obozu
Rafał to 29 letni absolwent AWF Kraków na kierunku Turystyka i Rekreacja. Oprócz tego skończył szkołę fotograficzną dzięki, której uzyskał państwowy tytuł Fototechnika.
Od dziecka związany ze sportem. Przez 12 lat trenował Ju- jitsu, równocześnie trenował pływanie w klubie MKS Jordan Kraków. Od 16 lat jeździ na snowboardzie, jednak prawdziwą jazdę na desce poznał, gdy dołączył do zakopiańskiego klubu i przesiadł się na „twardą” deskę. Na windsurfingu pływa od ponad 10 lat, dzięki takiemu hobby może łączyć pracę z przyjemnością. Windsurfing daje mu poczucie wolności i odpoczynku od krakowskiego „szumu” :)

Uwielbia muzykę oraz wszystkie formy aktywności które można do niej stworzyć . Całe dnie mogłaby ćwiczyć w fitness clubie, oczywiście poza sezonem kiedy można spotkać ja na desce :)

Asia Balicka
Asia BalickaKierownik obozów
Absolwentka Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na wrocławskim AWF-ie, instruktor narciarstwa zjazdowego, od niedawna Krakowianka. Od 5 lat nieodłącznie związana z obozami sportowymi zarówno w lecie jak i w zimie. Swoje pierwsze kroki na windsurfingu stawiała dopiero na studiach, lecz jej większym zainteresowaniem zawsze cieszyły się sporty zimowe takie jak narciarstwo czy łyżwiarstwo. W wolnym czasie od obowiązków, doskonali się i dokształca w kierunku fizjoterapii, poza tym uwielbia tańczyć, podróżować, czytać dobre książki, jak również aktywnie spędzać czas i poznawać nowych ludzi.
Roksana Bom
Roksana BomOpiekun obozów
Roksana Bom, absolwentka AWF Kraków, obecnie studiuje na UJ zarządzanie w sporcie, na co dzień instruktor pływania w Krakowskiej szkółce, sezonowo instruktor snowboardu i narciarstwa oraz windsurfingu. Od 6 lat pracuje jako wychowawca na różnego typu obozach letnich i zimowiskach. Dodatkowo ukończyła specjalizację z gimnastyki korekcyjnej. Od 9 lat skacze ze spadochronem, przez krotki okres była zawodniczką sekcji spadochronowej WKS Wawel. Jej hobby to jazda na rolkach, rowerze, chodzenie po górach, ski touring, belgijka, podróże latanie w tunelu aerodynamicznym, a z bardziej manualnych hobby – decoupage i tworzenie różnego rodzaju rzeczy hand made. Uwaga – nie umie gotować ! motto chyba rodzinne – bo najważniejsza jest zajawka; )

Praca

Jeśli chciałbyś dołączyć do nas i współtworzyć SurfPoint Team – skontaktuj się z nami!
Szukamy doświadczonych instruktorów, mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego. Wymagamy wysokich umiejętności, dobrej komunikatywności oraz sportowej pasji, którą przekażesz naszym kursantom :-)

Jak aplikować?
Zgłoszenia z dołączonym CV prześlij na adres [email protected]

Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencjiIKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite