BAZA JURATA

W 2022 EKIPA SURF POINT CZEKA NA WAS W JURACIE!

Nowy sezon, nowe miejsce, nowy sprzęt NOBILE, nowa baza szkoły SurfPoint! Już oficjalnie dzielimy się nowinami o naszej trzeciej miejscówce, szykujemy dla Was wyjątkowe miejsce gdzie nie tylko nauczycie się winda, kita czy surfa ale spędzicie w gronie naszego teamu niesamowity sezon do którego będziecie wracali latami. Już przebieramy nóżkami na myśl o pierwszych zapisach i zajęciach :) Halo Jurata? Jesteście gotowi? Wkrótce zaprosimy Was na wyczekiwane otwarcie bazy, stay tuned!

AKWEN

Baza Jurata znajduje się przy molo w Juracie i jest całkowicie dostępna dla każdego, masz pytania? Nasze Bosmanki z chęcią na nie odpowiedzą czuj się zaproszony!

Korzystne położenie bazy względem kierunków najczęściej wiejących wiatrów pozwala spędzić na wodzie maximum możliwego czasu. Dodając do tego płytką wodę oraz brak tłoku na spocie lepszego miejsca nie można sobie wymarzyć :)

Gdy przy brzegu wiatr nie jest najmocniejszy na zajęcia z kitesurfingu zawsze możemy popłynąć na Mewią Rewę

BAZA

Trzecia baza znajduje się w samym centrum Juraty przy molo z którego można obserwować postępy naszych kursantów i umiejętności naszych instruktorów. Znajdziecie u nas świeżutki sprzęt NOBILE! Dzięki któremu możemy zapewnić komfortowe warunki do nauki i najlepszą jakość sprzętu. Poza bogatym zapleczem desek, latawców i żagli czekają na Was przebieralnie i sala szkoleniowa.

A jeśli chcesz gościć w naszych progach dłużej, poznać innych kursantów lub po prostu odpocząć po zajęciach… łap za pufkę i chilluj na słoneczku! 

PATRNERSTWO Z NOBILE

Szykujemy dla Was wyjątkowe miejsce w które będzie domem dla Waszej nowej zajawki! Chcemy zapewnić Wam komfort gdy będziecie łapać wiatr w latawce  – dlatego tak ważny jest dla nas wykwalifikowany Team i najlepszy sprzęt dla naszych kursantów który zapewnia nam NOBILE!

TEAM

Nasze szkółki tworzą wyjątkowi ludzie, każdy z innego miasta, innym hobby, z innym podejściem do życia, humorem, uśmiechem a wszystkich łączy jedno… SURF!

Naszym instruktorom stawiamy wysokie wymagania. Każdy z nich musi posiadać aktualne uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na wodzie. Większość z nich to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, więc legitymują się doskonałym przygotowaniem merytorycznym i pedagogicznym. Prowadzimy szkolenia w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, a czasem nawet włoskim i hiszpańskim