Oferta szkoleń Kitesurfing

szkolenia kitesurfingowe prowadzimy tylko w bazie Maszoperia

Sezon 2017 rozpoczynamy już 29 kwietnia i działamy aż do końca września!
W maju, czerwcu i wrześniu na każdy kurs otrzymasz 15% zniżki od cen w poniższe ofercie!
Pamiętaj również, że w tych miesiącach statystyki wiatrowe są najlepsze, a więc ukończenie kursu jest możliwe w bardzo krótkim czasie.

5 godzin to wystarczający czas, żebyś mógł poczuć na czym polega i jakich emocji dostarcza kitesurfing. Podczas pierwszych zajęć poznasz ogromnie ważne zasady bezpieczeństwa, opowiemy i pokażemy Ci także jak zbudowany jest i jak działa latawiec. Nauczymy Cię jak się nim steruje oraz jak należy go startować i lądować. Mając już podstawową wiedzę dalszą część kursu spędzimy na wodzie:)

Na tym kursie doświadczysz już swoich pierwszych ślizgów! Poczujesz jak wielką przyjemność sprawia pływanie na kite! Pokażemy Ci i będziemy trenować koordynowanie sterowania latawcem i prawidłowej pozycji ciała na desce. Podczas zajęć skupimy się również na startach na głębszej wodzie i nauce podstawowych zwrotów.

Będziesz już samodzielnym kitesurferem! Potrafisz pływać w obu kierunkach, robić zwroty, utrzymywać obrany kurs i ostrzyć pod wiatr. Pokażemy Ci również jak wykonywać proste, kontrolowane skoki, czyli esencję kitesurfingu, to co sprawia, że tak dużo osób jest zafascynowanych tym niesamowitym sportem:) Jest to najczęściej wybierany przez naszych kursantów wymiar godzinowy szkolenia.

Ukończyłeś kurs IKO 1, potrafisz już kontrolować latawiec i z niecierpliwością oczekujesz na pierwsze starty z deską? Skorzystaj z pakietu lekcji z zakresu IKO 2+3, opanuj starty, pływanie w obu kierunkach, naucz się robić zwroty. Zostań samodzielnym kitesurferem!

Odśwież swoją wiedzę! Ukończyłeś kurs jakiś czas temu, nauczyłeś się pływać, ale czujesz, że potrzebujesz przypomnienia i paru wskazówek aby czuć się bezpiecznie na wodzie? Skorzystaj z 2 godzinnego pakietu zajęć z instruktorem, podczas którego rozwiejecie wspólnie wszelkie wątpliwości.

Jeśli chcesz doszlifować pewien element swojej techniki, bądź chciałbyś dowiedzieć się jak wykonać jakiś freestyle’owy manewr to proponujemy wybrać ofertę lekcji indywidualnych.

Obozy windsurfingowe: 11 dni, wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach bądź namiotach, TRANSPORT z całej Polski. Opiekunowie z uprawnieniami, zgłoszenie w Kuratorium.

Wakacje pełne wrażeń dla 13-19 latków!

Zostań instruktorem!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kursie instruktorskim IKO organizowanym przez naszą szkołę.

Aktywny wypoczynek nad morzem! W programie windsurfing, kitesurfing, wakeboarding, SUP, skutery… i wiele innych! Zorganizujemy cały wyjazd!

Zaspokoimy Wasz apetyt na sport

Oferta dodatkowa

Używamy i wypożyczamy latawce Cabrinha i deski Nobile z kolekcji 2017.
Posiadamy praktycznie całą kolekcje obu producentów! W tym deskę Foil z Nobile!

Poznaj nasz team

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA!

Doświadczeni instruktorzy

Specjalny program dla dzieci

Kite na Mewiej Rewie

Niezatłoczony akwen

Nauka z Walkie-Talkie

Voucher

Bezpieczeństwo

Sprzęt 2017

Licencje IKO, VDWS, PZKite

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opinie kursantów

W czerwcu miałam przyjemność rozpocząć swoją naukę pływania na kitesurfingu właśnie w szkole Surfpoint. Jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z bardzo przyjemnej, przyjacielskiej atmosfery jak również z profesjonalizmu mojego instruktora!Pływaliśmy jedynie na najnowszym sprzęcie, więc to też było ogromnym atutem. Polecam każdemu kto dopiero zaczyna swoją przygodę lub liczy na dobrą zabawę.

Jak na Hel to tylko do Surfpoitu :)

Marta Piechota, Radom
Trochę już pływam i byłem w wielu miejscach, ale przygodę z kitem zacząłem właśnie w SurfPoincie. Znam wiele szkółek, ale dla mnie numerem jeden jest Surpoint. Baaardzo przyjemne miejsce, atmosfera i czysty profesjonalizm. To wszystko składa się na moim zdaniem najlepsze miejsce, gdzie można nauczyć się pływać:)
Maciek Rorat, Lublin
Raz z SurfPointem to już zawsze z SurfPointem. To naprawdę szkoła godna polecenia ze względu na profesjonalne przygotowanie kadry instruktorskiej, umiejętności dydaktyczne (nauczą każdego), nowy i dobry sprzęt, rozsądne ceny i to co bezcenne gwarantują świetną atmosferę i naprawdę miłe wspomnienia kursu. Polecam również wyjazdy szkoleniowe które organizuje SurfPoint, SUPER
Piotr Rutkowski, Warszawa

Zakwaterowanie i lokalizacja

Gallery image left
Zobacz możliwości zakwaterowania
Gallery image right
Zobacz co gdzie się mieści
Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencji IKO, PZKite oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite