Windsurfing kursy dla dzieci

Nowość! Aktywne PÓŁKOLONIE

Aktywne półkolonie 2025

grupa wiekowa: 6-14 lat
1699 
TERMINY / REZERWACJA

Aktywne półkolonie 2025

Nasze półkolonie to idealny wybór dla wszystkich Rodzin, które spędzają wakacje na półwyspie i chcą zapewnić dzieciom aktywny rozwój umiejętności w gronie rówieśników. Podczas codziennych zajęć będą mieć okazję poznać nowych przyjaciół, rozwinąć swoje umiejętności sportowe, lub odkryć zupełnie nowe talenty podczas zajęć kreatywnych :)

Półkolonie z naszym inspirującym Team’em

Nasz Team składa się z osób od lat zaangażowanych w szkolenie najmłodszych. Instruktorzy i opiekunowie zadbają by dzieciaki poprzez sport spojrzały na otaczający je świat z zupełnie nowej, ekscytującej perspektywy. Pozwoli im to cieszyć się dzieciństwem na 100% oraz wyposaży Wasze pociechy w umiejętności i narzędzia, które będą dla nich podporą w przyszłości.

Opiekunowie to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, z aktualnymi uprawnieniami oraz z kwalifikacjami instruktorskimi w wielu dziedzinach sportu. Gwarantujemy Wam, że od tego roku Półwysep Helski stanie się ulubionym miejscem wakacyjnym Waszych dzieci :)

Sercem półkolonii jest nasz wieloletni i uwielbiany przez Dzieci Team, JONA I KAROL :)

Jona: Nauczycielka plastyki, instruktorka windsurfingu i narciarstwa, wychowawczyni kolonijna oraz terapeutka wspomagająca. Studentka Logopedii, Oligofrenopedagogiki i Psychoterapii. Artystyczna dusza, która jest w ciągłym ruchu:)

Karol: Urodzony sportowiec, absolwent AWFu, nauczyciel wychowania fizycznego oraz instruktor z wieloletnim doświadczeniem.  Prowadzi zajęcia z narciarstwa i hobbystycznie gra w hokeja. Sternik motorowodny. Ze nim również przeżyjecie niezapomniany rejs motorówką. Karol jest gwarancją profesjonalizmu, bezpieczeństwa i świetnej zabawy! : )

Surfpoint team

Aktywnie, w grupie, kreatywnie!

Podczas intensywnych 5 dni nasi podopieczni spróbują swoich sił w różnych odmianach sportów wodnych, takich jak surfing, windsurfing czy kitesurfing, oraz SUP i wakeboard. Indywidualne podejście do podnoszenia poziomu sportowego zostanie wplecione w zajęcia spajające grupę ze sobą. Wykonywane “misje” zachęcą dzieciaki do korzystania z nabytych umiejętności i osiągania celu wspólnym wysiłkiem.

Po wyczerpującej części sportowej będzie czas na złapanie oddechu. Regenerując siły, pokażemy im, dlaczego odpoczynek z dala od ekranów jest ważny i jak mogą spędzać czas z przyjaciółmi na tworzeniu prawdziwych dzieł sztuki. Będą myśleć w niestandardowy sposób, poznawać nowe materiały i wykazywać się tym, co jest w nich najlepsze – kreatywnością.

Dodatkowo dzieci zbudują świadomość z zakresu ochrony przyrody na półwyspie, jak ponownie wykorzystać niepotrzebne rzeczy oraz dlaczego bycie eko jest fajne!

Gdzie działamy?

Nasza nowa szkoła – Jurata (koło molo)

Tworząc nowe miejsce na sportowej mapie Juraty skupiliśmy się na potrzebach naszych najmłodszych.  Cała baza jest dostosowana do ich specjalnych potrzeb i jest w niej miejsce dla wszystkich.

Bezpieczny i płytki akwen szkoleniowy, sala do naszych twórczych akcji, nowy różnorodny sprzęt, bezpośrednia bliskość lasu i obydwu plaż półwyspu pozwalają stworzyć wyjątkową atmosferę. Dzieciaki zaczną traktować to miejsce jak drugi dom, w którym dobra zabawa jest priorytetem, a czas tu spędzony będzie wspaniałym doświadczeniem.

Program półkolonii:
  • 5 dni x 6h, czyli 30 godzin świetnej zabawy!
  • codziennie 10:00-16:00 w różnych grupach wiekowych
  • Codziennie 3-4h zajęć wodnych dostosowanych do warunków pogodowych:
    windsurfing/kitesurfing/surfing/SUP/kajaki/wycieczki RIBem/wakeboard
  • każdego dnia 1h zdrowego ruchu na lądzie
    joga/zumba/gry zespołowe/praca w terenie/survival
  • codzienne zajęcia kreatywne/manualne:
    mikro-ogrodnictwo/makramy/rękodzieło
  • w cenie zapewniamy wszystko potrzebne do nauki (opiekę licencjonowanego i doświadczonego instruktora, najnowszy sprzęt windsurfingowy, piankę, kamizelkę asekuracyjną)
Cennik i rezerwacja
Cena obejmuje
  • 5 dni zajęć od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00
  • kompletny sprzęt do zajęć wodnych
  • pianki, kapoki, kaski
  • opiekę wychowawców/instruktorów
  • ubezpieczenie NNW
  • Zdrowy lunch w beach barze obok bazy :)

Opinie kursantów

  • 5 star review  Fajni instruktorzy i atmosfera?

    Katarzyna Chiżyńska Avatar Katarzyna Chiżyńska
    27 lipca 2018

    5 star review  świetne miejsce, wspaniali ludzie, po prostu doskonałe warunki do nauki! polecam!

    Konrad Kowalski Avatar Konrad Kowalski
    17 sierpnia 2015
  • positive review  Długo zastanawiałem się nad wyborem miejsca do nauki windsurfingu i dziś wiem, że lepiej trafić nie mogłem. Surfpoint do doskonałe miejsce. Super kontakt od samego początku, kompetentni instruktorzy, duży wybór sprzętu. Z ogromną przyjemnością wrócę na kolejne etapy szkolenia ?

    Michał Czarnocki Avatar Michał Czarnocki
    4 lipca 2019

    5 star review  Wspaniałe podejście do dzieci. Polecamy. Asia i Zosia

    Joanna Budny Avatar Joanna Budny
    2 sierpnia 2014
  • positive review  Cudowne obozy i wspaniała atmosfera! Dużo zorganizowanych zajec, nie ma czasu na nudę, zdecydowanie polecam ;DDDD Zdecydowanie tu wrócę!

    Ola Dudziak Avatar Ola Dudziak
    14 lipca 2019

    positive review  wspaniali instruktorzy, świetny sprzęt, dziewczyny ogarniające grafik bardzo sympatyczne. polecam każdemu ☺️

    Marzena Strauss Avatar Marzena Strauss
    22 czerwca 2019
  • 5 star review  Jak zawsze było super :D

    Maks Łudziński Avatar Maks Łudziński
    10 lipca 2014

    positive review  Było super!! Spoko atmosfera i klimacik Mati to ziomal Wpadam za rok !!

    Kuba Wiatr Avatar Kuba Wiatr
    14 lipca 2019
  • 5 star review  Kolejny nasz sezon z SURFPOINT! i kolejny raz SUPER zabawa! Jak zawsze pełna PROFESKA! a instruktor Piotrek REWELACJA!Wracamy już niebawem!!! ;).

    Asia Awtuch Avatar Asia Awtuch
    9 lipca 2017

    positive review  Najlepsi instruktorzy na cały m świecie. Polecam bardzo???

    Oli Olsz Avatar Oli Olsz
    14 lipca 2019
  • positive review  bardzo miła atmosfera asz się tęskni za tym miejscem

    Dominik Podolak Avatar Dominik Podolak
    24 września 2019

    5 star review  Super podejście, super przyjemnie, super profesjonalnie, super polecam!!!

    Konrad Wieczorek Avatar Konrad Wieczorek
    20 sierpnia 2017
  • positive review  Świetny obóz. Wszystko zorganizowane tak by się nie nudzić. Dobre jedzenie i doskonała kadra.? Bardzo polecam!!!?

    Borys Dera Avatar Borys Dera
    14 lipca 2019

    4 star review  fajna szkoła, właśnie wróciliśmy z kursu kitesurfingu. Planowany był dłuższy pobyt i więcej godzin pływania ale warunki wiatrowe nie pozwoliły. Bardzo wyluzowana ekipa, maksymalnie elastyczne podejście co w tym przypadku nie wyklucza profesjonalizmu. Nas szkolił Tomek, mega cierpliwy człek, dzięki Tomek. Na pewno wrócimy żeby dokończyć szkolenie i może w końcu popływać ;-) Jedyny minus i to raczej znaczący to camping. Maszoperia nie jest przyjazna dla ludzi którzy tam nie mieszkają. Pani kerowniczka ksązniczka z budy przy szlabanie pasuje raczej do kiosku ruchu z peerelu mimo że wygląda na młodą osobę. Miejsc w ch...j dookoła pustych a słyszysz "nieeee, nie możesz wjechać na parking bo miejsc nie ma". Trzeba zatem parkować dalej i dymać z mandżurem, bo pani nie lubi szkółkarzy. Podsumowując - szkoła zdecydowanie TAK, miejscówa NIE. Surfpoint! załatwcie problem campingu i nie możności dogadania się z tą babą, a będzie idealnie i 5 gwiazdek!!! no i generalnie dzięki za fajny urlop!

    Marceli Em Avatar Marceli Em
    13 lipca 2016

Poznaj nasz team

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA!

Doświadczeni instruktorzy

Specjalny program dla dzieci

Kite na Mewiej Rewie

Niezatłoczony akwen

Nauka z Walkie-Talkie

Voucher

Bezpieczeństwo

Sprzęt 2023/24

Licencje IKO, VDWS, PZKite

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencji IKO oraz VDWS Kitesurf Center