Team Posejdon

Dorian Krzystanek
Dorian Krzystanek
Na desce pływa od 25 lat, na kite’cie na poważnie od 12. Instruktor windsurfingu VDWS, kitesurfingu IKO level 2 i VDWS, snowboardu (MS i 2 klasa PZS) oraz jako jedna z 3 osób z Polski – snowkitingu. Członek komisji szkolenia Polskiego Związku Kiteboardingu. Zwiedził już z deską parę ciekawych spotów m.in. w Egipcie, Grecji, Francji, Hiszpanii czy Brazylii. Poza sportami wodnymi pasjonuje się również siatkówką, piłka nożną, snowboardem, snowkitingiem i Oyama Karate (2 KYU-brązowy pas), w którym parokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski w walkach.

Jastarnia to jego drugi dom, spędza tu co roku 6 miesięcy od 18 lat. Prowadził jeden z największych surfshopów na Półwyspie, po czym udało mu się spełnić swoje największe marzenie jakim jest założenie i prowadzenie szkoły windsurfingu. I tak powstał SurfPoint, który pozwala mu propagować windsurfing, kitesurfing i aktywny styl życia:)

Marta Zygmunt
Marta ZygmuntBosman
Marta z SurfPointem związana od samego początku, tj. od pierwszego pala wbitego w plaże. Jak na absolwentkę Akademii Ekonomicznej przystało, uwielbia liczyć, mnożyć i wpisywać w tabelki:) I tym właśnie zajmuje się w szkole: informuje, zapisuje i rozlicza;) Lato spędza za biurkiem z telefonem przy uchu, ale kiedy ma okazję pływa na kitesurfingu :)

Najprawdopodobniej to właśnie Marta będzie pierwszą osobą, którą usłyszycie bądź zobaczycie przybywając do SurfPointu:)

Piotr Globus Golba
Piotr Globus GolbaInstruktor windsurfingu/kitesurfingu, Wykładowca VDWS
Absolwent AWF Wrocław. Pracował jako nauczyciel WF w szkole przez 9 lat. Jest jednym z pierwszych instruktorów windsurfingu w Polsce – legitymuje się licencją Nr22!
Od roku 2000 jest w teamie instruktorów wykładowców VDWS i prowadzi jedyne w Polsce kursy instruktorskie kończące się otrzymaniem międzynarodowej licencji. Regularnie prowadzi szkolenia dla naszego team’u, dbając przy tym o utrzymanie najwyższego poziomu szkoleń.

Poza tym posiada również uprawnienia instruktorskie w badmintonie PZBad, kitesurfingu i w jeździectwie. Przeogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie, jesteśmy dumni, że współpracujemy z taką osobą:)

Bartek Głąb
Bartek Głąb Instruktor windsurfingu
Instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem doktora w dziedzinie biochemii (!) Doktor instruktor, pseudonim Dr Surf. Leczy ludzi windsurfingiem oraz niebanalnym opowiastkami o naturze rzeczywistości ? pogodzony z faktem, że prawdopodobnie spędzi więcej czasu na wodzie niż w laboratorium. Muzyk amator, człowiek orkiestra, po godzinach filozof. Zainteresowania: psychologia transpersonalna, ziołolecznictwo, budownictwo naturalne, permakultura.
Michal Bojko
Michal BojkoInstruktor windsurfingu
Michał. od 6 lat instruktor windsurfingu i narciarstwa. Obecnie paraduje w kilcie na terenie Szkocji gdzie studiuje architekturę. Wakacje jednak zawsze chętnie spędza w SurfPoincie. Nauka innych to jego pasja więc zawsze prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem. Wiecznie uśmiechnięty, uwielbia dzieci a dzieci uwielbiają jego.

Interesuje się wszystkimi możliwymi sportami, między innymi kitesurfingiem triathlonem czy wspinaczką. W tym sezonie będzie próbował nauczyć się speed-loopa. Trzymajcie kciuki!

Ania Kondrat
Ania Kondratinstruktor windsurfingu
Studentka AGH w Krakowie. Instruktorka windsurfingu VDWS , narciarstwa PZN, żeglarka jachtowa PZŻ. Kocha zarówno wodę jak i śnieg. Ze sportem związana od zawsze, oprócz windsurfingu jej największą pasją są narty. Żaglówki, tenis ziemny, rower traktuje jako odpoczynek i odskocznie od codzienności. Uwielbia zajęcia z dziećmi, zawsze wesoła, cierpliwa i chętna do pomocy. Uwielbia podróże, gdy tylko nadarzy się okazja wyjeżdża aby trochę powędrować :)
Dariusz Walkiewicz
Dariusz WalkiewiczInstruktor windsurfingu
Darek ma 37 lat, a od 15 jest instruktorem.
Ukończył AWF w Białej Podlaskiej ze specjalizacją z windsurfingu u dr Mariana Stelmacha.
Obecnie jest nauczycielem w jednej z najlepszych szkół w Lublinie. Jego hobby to siatkówka, 3 lata temu zdobył z młodzieżą mistrzostwo Lublina.
Prowadzi Lubelską Siatkarską Ligę Szkół, której jest założycielem.
Rafał Dmochowski
Rafał DmochowskiInstruktor windsurfingu
Rafał jest magistrem wychowania fizycznego oraz fizjoterapii.
Ze sportem jest związany od zawsze. Poza windsurfingiem ma uprawnienia instruktorskie m. in. ze snowboardu, piłki nożnej, piłki siatkowej i odnowy biologicznej.
Zawsze wesoły, cierpliwy, chętny do pomocy. Deklaruje, że każdego nauczy pływać na desce oprócz swojej żony ;)
Prywatnie interesuje się dobrym filmem, podróżami, zdrowym odżywianiem.
Piotr Świtaj
Piotr ŚwitajInstruktor windsurfingu
Piotrek, 33 letni absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Białej Podlaskiej. Podczas roku szkolnego jest nauczycielem w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, skąd pochodzi i gdzie nadal mieszka ze swoją żoną Asią i 7 letnim synkiem Olivierem oraz 4 letnim Olafem:)
Sport to również dla Piotrka główna sfera zainteresowań, posiada tytuł instruktora narciarstwa zjazdowego, odnowy biologicznej, gimnastyki i oczywiście windsurfingu. Jego muskulatura wskazuje na wiedzę i czynne jej wykorzystanie w dziedzinie kulturystyki. Zawodniczo gra również w siatkówkę w III – ligowej drużyny ZK Biała Podlaska.

Piotrek bardzo ceniony jest przez wszystkich kursantów szczególnie za profesjonalizm i bijącą od niego sportową pasję, chętnie przekazywaną innym:)

Radek Kunikowski
Radek KunikowskiInstruktor windsurfingu
Swoją przygodę z windsurfingiem rozpoczął w wieku 12 lat w SurfPoint. Tutaj stawiał swoje pierwsze kroki: dosłownie i w przenośni:) Od tamtego czasu co roku w wakacje przyjeżdża z Warszawy posurfować:)
Studiuje medycynę. Wolny czas stara się spędzać aktywnie: pływa, biega, gra w piłkę nożną, siatkówkę, badminton, jeździ na nartach. Bardzo lubi dobrą muzykę, filmy, książki oraz piękne samochody. I pyszną czekoladę ;)
Piotrek Drzastwa
Piotrek DrzastwaInstruktor windsurfingu
Maciek Kruk
Maciek KrukInstruktor windsurfingu
Grzesiek Kunikowski
Grzesiek KunikowskiInstruktor windsurfingu
Grzesiek na desce pływa od 9 roku życia – czyli już 13 lat, a od 5 lat jest licencjonowanym instruktorem VDWS. Swoją przygodę z windsurfingiem zaczynał właśnie tu – w bazie Posejdon (najlepszej bazie na świecie :P).
Dietetyk, student studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, absolwent Uniwersytetu SWPS.
Każdą chwilę spędza aktywnie biegając, pływając , jeżdżąc na rowerze, rolkach, grając w squasha, ale nigdy nie pogardzi spróbowaniem nowego sportu.
Bardzo lubi czytać kryminały, interesuje się muzyką, którą też sam tworzy ?
Małgosia Jaworowska
Małgosia JaworowskaInstruktor windsurfingu
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kocha aktywność fizyczną w każdym wydaniu, a w szczególności sporty wodne takie jak : windsurfing, żeglarstwo, czy pływanie. Sporty te uprawia od najmłodszych lat, ale najbliżej jej serca leży windsurfing. Od kilku lat wakacje spędza nad pięknym polskim morzem, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, oraz zarażając ich swoją sportową pasją.
Jest między innymi: windsurfing, pływanie, żeglarstwo oraz fitness.
W wolnych chwilach biega, oraz startuje w półmaratonach. Interesuję się zdrowym żywieniem i gotowaniem. Uwielbia podróże.
Kuba Korzeniewski
Kuba KorzeniewskiInstruktor windsurfingu
Student prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od najmłodszych lat jego największą pasją jest sport. Każdą wolną chwilę w sezonie letnim spędza na Półwyspie Helskim, gdzie trenuje sporty wodne i uczy windsurfingu jako instruktor VDWS. Praca z kursantami, przekazywanie windsurfingowej i sportowej zajawki to coś, co sprawia mu największą radość. Jego sportową karierę w równej mierze co windsurfing ukształtowały sztuki walki – Kuba zdobył dwa tytuły wicemistrza Polski karate kyokushin, ma na swoim koncie kilkadziesiąt walk w formułach karate i kickboxingu. 12 lat zawodniczych treningów pozwoliło mu na uzyskanie stopnia instruktorskiego karate. Uwielbia także jeździć na nartach, podróżować, czytać książki i słuchać dobrej muzyki :-)
Marysia Wieczorek
Marysia WieczorekInstruktor windsurfingu
Marysia jest związana z SurfPointem prawie od samego początku jego istnienia. Tutaj stawiała pierwsze kroki na desce, zanim jeszcze zaczęła chodzić do szkoły. Jest instruktorem VDWS i pasjonatką sportów wodnych oraz zimowych. W tym roku rozpoczyna studia i jako absolwentka klasy biol-chem nie pozwala jeść glonów z zatoki :) Jako skrzypaczka doskonale wyczuwa, co komu w duszy gra. Swoim kursantom przekazuje pasję i pozytywne wibracje.
Aleksander Feliks
Aleksander FeliksInstruktor windsurfingu
Od urodzenia przyjeżdżał do Jastarni z rodzicami gdzie, w wieku 8 lat zaczął przygodę z windsurfingiem. Związany z SurfPointem od 2015 roku stał się częścią teamu Posejdon. Uwielbia low-windowe warunki do dalekich wypraw na molo w Juracie lub Jastarni.
Poza sezonem perkusista w kilku projektach muzycznych, organizator ulicznych performance z udziałem żywych instrumentów.
Od ponad roku pracuje na jedynym w Polsce symulatorze surfingu w Tychach gdzie jest instruktorem flowridingu, czyli sportu który jest połączeniem surfingu, wake i deskorolki, a uprawia się go na sztucznie wygenerowanej fali.
Rafał Siwy Siwicki
Rafał Siwy SiwickiInstruktor windsurfingu

Praca

Jeśli chciałbyś dołączyć do nas i współtworzyć SurfPoint Team – skontaktuj się z nami!
Szukamy doświadczonych instruktorów, mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego. Wymagamy wysokich umiejętności, dobrej komunikatywności oraz sportowej pasji, którą przekażesz naszym kursantom :-)

Jak aplikować?
Zgłoszenia z dołączonym CV prześlij na adres [email protected]

Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencjiIKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite