Team Posejdon

Dorian Krzystanek
Dorian Krzystanek
Na desce pływa od 21 lat, na kite’cie na poważnie od 8. Instruktor windsurfingu VDWS, kitesurfingu IKO level 2 i VDWS, snowboardu (MS i 2 klasa PZS) oraz jako jedna z 3 osób z Polski – snowkitingu. Członek komisji szkolenia Polskiego Związku Kiteboardingu. Zwiedził już z deską parę ciekawych spotów m.in. w Egipcie, Grecji, Francji, Hiszpanii czy Brazylii. Poza sportami wodnymi pasjonuje się również siatkówką, piłka nożną, snowboardem, snowkitingiem i Oyama Karate (2 KYU-brązowy pas), w którym parokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski w walkach.

Jastarnia to jego drugi dom, spędza tu co roku 5-6 miesięcy od 18 lat. Prowadził jeden z największych surfshopów na Półwyspie, po czym udało mu się spełnić swoje największe marzenie jakim jest założenie i prowadzenie szkoły windsurfingu. I tak powstał SurfPoint, który pozwala mu propagować windsurfing, kitesurfing i aktywny styl życia:)

Marta Zygmunt
Marta ZygmuntBosman
Marta z SurfPointem związana od samego początku, tj. od pierwszego pala wbitego w plaże. Jak na absolwentkę Akademii Ekonomicznej przystało, uwielbia liczyć, mnożyć i wpisywać w tabelki:) I tym właśnie zajmuje się w szkole: informuje, zapisuje i rozlicza;) Lato spędza za biurkiem z telefonem przy uchu, ale kiedy ma okazję pływa na kitesurfingu :)

Najprawdopodobniej to właśnie Marta będzie pierwszą osobą, którą usłyszycie bądź zobaczycie przybywając do SurfPointu:)

Daniel Szkałuba
Daniel SzkałubaInstruktor windsurfingu
Daniel – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Obecnie czynny nauczyciel. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Wielokrotny reprezentant AWF Warszawa w Akademickich Mistrzostwach Polski w narciarstwie. Jego letnią pasją jest windsurfing, którym zaraża co roku naszych kursantów. Zawsze z uśmiechem, zawsze z energią. Pełen profesjonalizm.
Dominik Jendroszczyk
Dominik Jendroszczyk
27 lat. Absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Fotograf amator. Miłośnik dobrego kina. Prowadzi biznes związany z nowymi mediami. Żegluje od ponad 15 lat, 5 sezonów jako żeglarz regatowy. Uczestnik Mistrzostw Polski.

Windsurfing jest jego pasją i sposobem spędzania każdej wolnej chwili. Na wodzie czuje że żyje. W SurfPoint’cie fotografuje, filmuje i służy dobrą radą :)
Jastarnia to jego drugi dom, spędza tu co roku 5-6 miesięcy od 14 lat. Prowadził jeden z największych surfshopów na Półwyspie, po czym udało mu się spełnić swoje największe marzenie jakim jest założenie i prowadzenie szkoły windsurfingu. I tak powstał SurfPoint, który pozwala mu propagować windsurfing, kitesurfing i aktywny styl życia:)

Michal Bojko
Michal BojkoInstruktor windsurfingu
Michał. od 6 lat instruktor windsurfingu i narciarstwa. Obecnie paraduje w kilcie na terenie Szkocji gdzie studiuje architekturę. Wakacje jednak zawsze chętnie spędza w SurfPoincie. Nauka innych to jego pasja więc zawsze prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem. Wiecznie uśmiechnięty, uwielbia dzieci a dzieci uwielbiają jego.

Interesuje się wszystkimi możliwymi sportami, między innymi kitesurfingiem triathlonem czy wspinaczką. W tym sezonie będzie próbował nauczyć się speed-loopa. Trzymajcie kciuki!

Ania Kondrat
Ania Kondratinstruktor windsurfingu
Studentka AGH w Krakowie. Instruktorka windsurfingu VDWS , narciarstwa PZN, żeglarka jachtowa PZŻ. Kocha zarówno wodę jak i śnieg. Ze sportem związana od zawsze, oprócz windsurfingu jej największą pasją są narty. Żaglówki, tenis ziemny, rower traktuje jako odpoczynek i odskocznie od codzienności. Uwielbia zajęcia z dziećmi, zawsze wesoła, cierpliwa i chętna do pomocy. Uwielbia podróże, gdy tylko nadarzy się okazja wyjeżdża aby trochę powędrować :)
Dariusz Walkiewicz
Dariusz WalkiewiczInstruktor windsurfingu
Darek ma 37 lat, a od 15 jest instruktorem.
Ukończył AWF w Białej Podlaskiej ze specjalizacją z windsurfingu u dr Mariana Stelmacha.
Obecnie jest nauczycielem w jednej z najlepszych szkół w Lublinie. Jego hobby to siatkówka, 3 lata temu zdobył z młodzieżą mistrzostwo Lublina.
Prowadzi Lubelską Siatkarską Ligę Szkół, której jest założycielem.
Piotr Świtaj
Piotr ŚwitajInstruktor windsurfingu
Piotrek, 33 letni absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Białej Podlaskiej. Podczas roku szkolnego jest nauczycielem w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, skąd pochodzi i gdzie nadal mieszka ze swoją żoną Asią i 7 letnim synkiem Olivierem oraz 4 letnim Olafem:)
Sport to również dla Piotrka główna sfera zainteresowań, posiada tytuł instruktora narciarstwa zjazdowego, odnowy biologicznej, gimnastyki i oczywiście windsurfingu. Jego muskulatura wskazuje na wiedzę i czynne jej wykorzystanie w dziedzinie kulturystyki. Zawodniczo gra również w siatkówkę w III – ligowej drużyny ZK Biała Podlaska.

Piotrek bardzo ceniony jest przez wszystkich kursantów szczególnie za profesjonalizm i bijącą od niego sportową pasję, chętnie przekazywaną innym:)

Maciek Kokoszka
Maciek KokoszkaInstruktor windsurfingu
Absolwent AWF Biała Podlaska. Nauczyciel wychowania fizycznego, pasjonat lotnictwa, sędzia lekkoatletyki, ratownik WOPR, instruktor pływania, aqua fitness, piłki ręcznej, piłki nożnej (kiedyś zawodnik zamojskiego Hetmana) i narciarstwa, zapaleniec funcarvingu, freeride oraz skicrossu.
Nurkowanie, pływanie, żaglówki, kajaki, wspinaczkę i jazdę na rowerze traktuję jako odpoczynek od zawodowo – sportowych obowiązków:)
Koko jest również i przede wszystkim instruktorem windsurfingu;) Przygodę z deską rozpoczął w 2003 roku na Mazurach (Pisz – j. Roś), a następnego roku pracował już na Półwyspie Helskim. Prowadził szkolenia nie tylko w Polsce, ale i za granicą, najczęściej w Egipcie – w Dahab i w Safadze.
Charyzmatyczny, towarzyski i cierpliwy, taki właśnie jest Maciek:)
Rafał Dmochowski
Rafał DmochowskiInstruktor windsurfingu
Rafał jest magistrem wychowania fizycznego oraz fizjoterapii.
Ze sportem jest związany od zawsze. Poza windsurfingiem ma uprawnienia instruktorskie m. in. ze snowboardu, piłki nożnej, piłki siatkowej i odnowy biologicznej.
Zawsze wesoły, cierpliwy, chętny do pomocy. Deklaruje, że każdego nauczy pływać na desce oprócz swojej żony ;)
Prywatnie interesuje się dobrym filmem, podróżami, zdrowym odżywianiem.
Piotrek Drzastwa
Piotrek DrzastwaInstruktor windsurfingu
Maciek Kruk
Maciek KrukInstruktor windsurfingu
Małgosia Jaworowska
Małgosia JaworowskaInstruktor windsurfingu
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kocha aktywność fizyczną w każdym wydaniu, a w szczególności sporty wodne takie jak : windsurfing, żeglarstwo, czy pływanie. Sporty te uprawia od najmłodszych lat, ale najbliżej jej serca leży windsurfing. Od kilku lat wakacje spędza nad pięknym polskim morzem, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, oraz zarażając ich swoją sportową pasją.
Jest między innymi: windsurfing, pływanie, żeglarstwo oraz fitness.
W wolnych chwilach biega, oraz startuje w półmaratonach. Interesuję się zdrowym żywieniem i gotowaniem. Uwielbia podróże.
Piotrek Klimczak
Piotrek KlimczakInstruktor windsurfingu
Radek Kunikowski
Radek KunikowskiInstruktor windsurfingu
Swoją przygodę z windsurfingiem rozpoczął w wieku 12 lat w SurfPoint. Tutaj stawiał swoje pierwsze kroki: dosłownie i w przenośni:) Od tamtego czasu co roku w wakacje przyjeżdża z Warszawy posurfować:)
Studiuje medycynę. Wolny czas stara się spędzać aktywnie: pływa, biega, gra w piłkę nożną, siatkówkę, badminton, jeździ na nartach. Bardzo lubi dobrą muzykę, filmy, książki oraz piękne samochody. I pyszną czekoladę ;)

Praca

Jeśli chciałbyś dołączyć do nas i współtworzyć SurfPoint Team – skontaktuj się z nami!
Szukamy doświadczonych instruktorów, mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego. Wymagamy wysokich umiejętności, dobrej komunikatywności oraz sportowej pasji, którą przekażesz naszym kursantom :-)

Jak aplikować?
Zgłoszenia z dołączonym CV prześlij na adres [email protected]

Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencjiIKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite