• Windsurfing and kitesurfing school – Hel, Jastarnia and Jurata

  • Check the offer

Your school of windsurfing and kitesurfing

Jastarnia, Półwysep Helski

We are open from 27th April until the end of September 2019!

What’s new?
check it out!

Great deals all season

check it out!
WINDSURFING
Windsurfing is a fun and relatively easy sport regardless of your physical shape. We like to say we can teach anyone! Our youngest windsurfers are 5 years old and there is not such a thing as upper age limit. We guarantee you will be surfing already during your first lesson and after 5 hours you will know the basic technique and you will be able to enjoy windsurfing all by yourself ☺
INDIVIDUAL windsurfing courses
GROUP windsurfing courses
RENTAL
Windsurfing courses FOR CHILDREN
WINDSURFING – SEE THE FULL OFFER
KITESURFING
Experience feelings of freedom and excitement! Combination of surfing and controlling great power of your kite is a safe and comfortable way of experiencing adrenaline rush. After only 10 hours course you will know all the basics of this sport and you will be able to ride on your own!
I want to be kitesurfer
I wanna improve
My child wants to swim on kite
RENTAL
KITESURFING – SEE THE FULL OFFER
I want to swim on foil
WINDSURFING AND KITESURFING CAMPS
Obozy windsurfingowe
WINDSURF CAMPS 13-19 years old
SEE DETAILS
WINDSURF CAMPS 9-12 years old
SEE DETAILS
Obozy kitesurfingowe
KITESURFING CAMPS
SEE DETAILS
RIDE WITH THE BROS – MEET OUR TEAM
WHAT MAKES US UNIQUE!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Spend time with us

TESTIMONIALS

  • positive review  Super kadra i instruktorzy, najlepszy obóz z fajną atmosferą ?

    Olaf Niedzwiadek Avatar Olaf Niedzwiadek
    14 July 2019

    5 star review  Rewelacyjny kontakt, profesjonalna kadra z anielską cierpliwością :) Szczerze polecam!

    Joanna Markuszewska Avatar Joanna Markuszewska
    9 August 2017
  • positive review  Świetne miejsce i świetna ekipa by złapać zajawkę na kite i nie móc doczekać się kolejnego sezonu. Miejsce wysokich lotów ;), a instruktorzy z Mateuszem na czele - w dechę!

    Remek Borczyk Avatar Remek Borczyk
    28 September 2019

    5 star review  Spędziłem jeden turnus na obozie surf Point , było bardzo fajnie ,miła atmosfera i dobrze zaplanowane zajęcia . Prawie nigdy mi się tu nie nudziło . Instruktorzy bardzo fajni i wyluzowani.....

    Tymon Kozioł Avatar Tymon Kozioł
    5 August 2019
  • 5 star review  Świetna atmosfera i instruktorzy

    Adam Riemer Avatar Adam Riemer
    18 July 2016

    4 star review  fajna szkoła, właśnie wróciliśmy z kursu kitesurfingu. Planowany był dłuższy pobyt i więcej godzin pływania ale warunki wiatrowe nie pozwoliły. Bardzo wyluzowana ekipa, maksymalnie elastyczne podejście co w tym przypadku nie wyklucza profesjonalizmu. Nas szkolił Tomek, mega cierpliwy człek, dzięki Tomek. Na pewno wrócimy żeby dokończyć szkolenie i może w końcu popływać ;-) Jedyny minus i to raczej znaczący to camping. Maszoperia nie jest przyjazna dla ludzi którzy tam nie mieszkają. Pani kerowniczka ksązniczka z budy przy szlabanie pasuje raczej do kiosku ruchu z peerelu mimo że wygląda na młodą osobę. Miejsc w ch...j dookoła pustych a słyszysz "nieeee, nie możesz wjechać na parking bo miejsc nie ma". Trzeba zatem parkować dalej i dymać z mandżurem, bo pani nie lubi szkółkarzy. Podsumowując - szkoła zdecydowanie TAK, miejscówa NIE. Surfpoint! załatwcie problem campingu i nie możności dogadania się z tą babą, a będzie idealnie i 5 gwiazdek!!! no i generalnie dzięki za fajny urlop!

    Marceli Em Avatar Marceli Em
    13 July 2016
  • positive review  Super, super, super. Polecamy

    Barbara Rudna-Kaminska Avatar Barbara Rudna-Kaminska
    19 July 2019

    positive review  Świetne miejsce. Zajęcia zbalansowane pod względem nauki i dobrej zabawy. Polecam instruktora Kubę - robi mega robotę.

    Marcin HQ Avatar Marcin HQ
    9 July 2019
  • positive review  Całej ekipie bardzo dziękujemy za wspólny tydzień! Ludzie pomocni, przesympatyczni i bardzo elastyczni jeśli chodzi o ustalenie czy zmiany sesji. Nasz zajawka na kite’a zwiększyła się pięciokrotnie i na pewno do Was wrócimy! Większość zajęć mieliśmy z Marcinem - instruktor TOP! Marcin- wielkie dzięki za wspólny czas, wszelkie wskazówki, cierpliwość (!!!), ratowanie moich 55kg jak pchany wiatrem kite wyrzucał mnie hen daleko od Mewiej ? i sprawienie nam ogromnej radości! PJONA Marcin! Zajęcia mieliśmy we dwójkę, co się super sprawdziło. Camping przy szkółce - duży plus - warunki się zmieniają, więc nie trzeba jeździć tam i spadki w razie jak lekcja odpada. JAK NAJBARDZIEJ POLECAMY! ☺️ Aga & Kuba

    Agu Jonczy Avatar Agu Jonczy
    25 August 2018

    5 star review  Świetna szkoła, ludzie, atmosfera. Polecam.

    Emil Chorążewski Avatar Emil Chorążewski
    5 February 2018
  • 5 star review  Best place to learn windsurfing or kitesurfing!!! People and atmosphere!!! Trust me you will love it!!!

    Krzysztof Kamycki Avatar Krzysztof Kamycki
    12 August 2017

    5 star review  Zawsze wam wierna, od 13 lat :)

    Madzia Deryng Avatar Madzia Deryng
    18 July 2016
  • positive review  Świetna atmosfera, pełna profeska!!! Polecam serdecznie

    Patrycja Porwańska Avatar Patrycja Porwańska
    21 July 2019

    positive review  wspaniali instruktorzy, świetny sprzęt, dziewczyny ogarniające grafik bardzo sympatyczne. polecam każdemu ☺️

    Marzena Strauss Avatar Marzena Strauss
    22 June 2019

See what’s with us:

Only our school can stand out by having IKO and VDWS Kitesurf Center licenses.
PZKite