Baza Posejdon

Nasza pierwsza baza położona jest na terenie przepięknie zlokalizowanego Ośrodka Wypoczynkowego “Posejdon” w Jastarni. Jako jedyny posiada własną piaszczystą plażę i 220 metrowe molo od strony Zatoki Puckiej, które stanowi świetny punkt obserwacyjny. Spokojne otoczenie, cisza zakłócana tylko przez szum fal i nieopisany klimat tego miejsca sprawią, że czas spędzony w tym miejscu będzie na pewno niezapomniany! Jesteśmy jedyną szkołą w promieniu 2km, co daje nam możliwość zapewnienia naszym kursantom bezpiecznej i spokojnej nauki.

Akwen

Do 500m od brzegu głębokość wody nie przekracza 1,5m. Z najmłodszymi szkolenia prowadzimy blisko brzegu dzięki czemu czują się bezpiecznie, a rodzice mogą obserwować ich sukcesy. Na naszym akwenie nie występują żadne niespodziewane wypłycenia czy głębiny. Przy końcu molo głębokość wynosi ok 80cm i systematycznie, ale delikatnie się powiększa. Możesz więc rozkoszować się pływaniem nawet na desce z najdłuższym statecznikiem. Dno wszędzie jest piaszczyste, więc nie ma konieczności pływania w butach. Pamiętaj, że tylko w naszej szkole masz możliwość korzystania z tak dużego akwenu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu naszym kursantom, również tych najmłodszych.

Baza

Zlokalizowana jest na terenie ośrodka wczasowego Posejdon, oddalonego ok 1km od centrum Jastarni. Stojaki na deski i wieszaki na żagle znajdują się nad samą wodą, nie ma więc konieczności przenoszenia sprzętu z większych odległości. Piaszczysta plaża od strony Zatoki dostępna jest tylko dla gości ośrodka i szkoły. Kameralność tego miejsca jest nie do przecenienia i to sprawia, że tak często wybierają je rodziny z dziećmi. Tu naprawdę można wypocząć :) Tuż przy bazie na najmłodszych czeka plac zabaw oraz największa piaskownica – plaża :)

Team

Naszym instruktorom stawiamy wysokie wymagania. Każdy z nich musi posiadać aktualne uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na wodzie. Większość z nich to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, więc legitymują się doskonałym przygotowaniem merytorycznym i pedagogicznym. Prowadzimy szkolenia w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, a czasem nawet włoskim i hiszpańskim.Wszystkich 12 instruktorów z bazy Posejdon możesz poznać w dziale O nas

Sprzęt w bazie Posejdon

  • 90 desek Starboard
  • 50 żagli EZZY
  • 30 pędników dziecięcych EZZY
  • trapezy Dakine
  • mnóóóóstwo pianek, ogrom kamizelek
  • 20 puf do chillout’u po zajęciach:)
  • mini sklepik z najpotrzebniejszymi akcesoriami tj rękawiczki, buty, opaski itd.

Zakwaterowanie i lokalizacja

Gallery image left
Zobacz możliwości zakwaterowania