SurfPoint & FemiSurf

Surf&Sup&Yoga Camp

FemiSurf to projekt dla kobiet, które poszukują swojego wewnętrznego flow.

Zakochaj się w żywiole wody i wiatru!

Poranna joga na plaży, lekcje windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, zachody słońca na SUPach oraz SUP-yoga, a także warsztaty o zdrowiu aktywnej kobiety z fizjoterapeutką to tylko część atrakcji, jakie dla Was przygotowałyśmy.

Wspaniała atmosfera, bałtyckie fale, biały piasek Półwyspu, skóra muśnięta złotem Helskiego słońca i przede wszystkim dobra kobieca energia – to właśnie FemiSurf!

Zajęcia jogi oraz SUP-yogę oraz warsztaty dla kobiet poprowadzi dla Was dr Małgorzata Jachacz-Łopata, fizjoterapeutka uroginekologiczna, instruktorka jogi i pilates, miłośniczka ruchu i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

O Campie:

Kiedy?  5-8 wrzesnia 2019

Gdzie? Camping Maszoperia Sun4Hel 

Cena? 999zł za 4 dni wypełnione po brzegi atrakcjami:)

  • zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych na campingu
  • 2 zdrowe i pożywne posiłki dziennie w campingowej restauracji (wegetariańskie)
  • codziennie 2 godziny zajęć z windsurfingu!
  • każdy dzień przywitamy lub pożegnamy sesją jogi z Gosią!
  • joga na deskach SUP, czyli SUPYOGA! (tak, również z Gosią;)
  • SUPowa Wyprawa Na Zachód Słońca!!
  • Wszystko w cenie: sprzęt, pianki..

Program

Podczas campu te z Was, które dopiero zaczynają swoją przygodę z windsurfingiem, złapią podstawy tego pięknego sportu! Będziecie w stanie później same radzić sobie na wodzie – wypożyczać sprzęt i pływać kiedy tylko będziecie miały ochotę:) Dla tych z Was, które już pływają, przygotowaliśmy program zajęć doszkalających – będziemy trenować zwroty, pływanie w trapezie, a jeśli tylko warunki będą sprzyjające – pierwsze ślizgi :)

Sesje jogi na plaży na wodzie otworzą Wasze ciało i umysł i z nową energią wrócicie do codzienności:)

Jako pierwsi na Półwyspie wprowadzamy w tym roku zajęcia z SUP YOGI na dedykowanej do tego platformie – będzie się działo!:)

Wieczorami zadbamy o Wasz relaks w typowym dla Helu klimacie :) Z widokiem na wodę i pysznym drinkiem w ręku!

Camping Maszoperia Sun4Hel 2019

Camping Maszoperia Sun4Hel znajduje się na samym wjeździe do Jastarni, 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Jest to największe i jedyne w tej części Półwyspu pole namiotowe położone nad samym brzegiem Zatoki Puckiej. Przed sezonem 2019 camping zmienił zarządcę i został całkowicie zmodernizowany i dołączył do grona najlepszych Półwyspie. Piękna okolica, doskonały akwen w zasięgu ręki sprawia, że to miejsce idealne dla amatorów sportów wodnych oraz osób szukających atrakcyjnego miejsca na wypoczynek – jednym słowem, każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Poza podstawowymi obiektami na terenie 3 hektarowego pola znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, restauracja, stołówka, surfshop,  foodtracki oraz strefa chillout:)

ZAPISY

Dziewczyny, Czekamy na Was!:)

Jeśli chcecie się zapisać, piszcie do nas:  [email protected] :)

Ilość miejsc na campie jest ograniczona!