Windsurfing sprzęt 2015

Windsurfing – sprzęt 2015

Prawidłowo dobrany sprzęt, na jakim będziesz pływać to bardzo ważny element szkolenia. Najnowsze deski dzięki swojej dużej szerokości i wyporności pozwalają na szybszą i przyjemniejszą naukę, która na pewno sprawi Ci dużo satysfakcji! Pędnik powinien być lekki i prawidłowo dobrany do Twojej siły, umiejętności i warunków panujących na wodze.

Dzięki dużemu asortymentowi sprzętu dostępnego w SurfPoint jesteśmy w stanie sprostać tym wymaganiom i dobrać zestaw idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w wywiązaniu się z tej obietnicy najlepiej jak to możliwe!

Deski

Na sezon 2015 ponownie wybraliśmy deski firmy Starboard. To sprzęt najwyższej klasy, ich osiągnięcia mówią same za siebie. Od 2005 roku nieprzerwanie zwycięża w mistrzostwach świata konstruktorów Professional Windsurfers Assocation, co oznacza, że pływamy na najlepszym sprzęcie na naszym globie!

Oczywiście wzięliśmy pod uwagę zróżnicowane potrzeby każdego z Was, dlatego dostępne są u nas deski freestyle’owe, freeride’owe i typowo szkoleniowe.

Deski dostępne w naszej bazie – od 98l. do 367l.

Starboard Futura
Starboard GO
Starboard GO Windsurfer
Starboard Kode
Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencji IKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite