Imprezy integracyjne

Kitesurfing dla firm – aktywna integracja

Firma SurfPoint pragnie zaproponować Państwu organizację imprezy integracyjnej wraz z pobytem dla pracowników, przyjaciół i klientów firmy w jednej z naszych szkół w Jastarni.

Parę słów o nas… Kim jesteśmy:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeprowadzaniu szkoleń wind- surfingowych i kitesurfingowych dla osób indywidualnych, grup oraz firm. Nasze dwie bazy zlokalizowane są na Półwyspie Helskim, najlepszym miejscu w Polsce do uprawiania tych sportów. Płycizna ciągnąca się wzdłuż mierzei i często wiejące wiatry stwarzają znakomite warunki do nauki i doskonalenia swych umiejętności.

Nasza pierwsza baza położona jest na terenie przepięknie zlokalizowanego Ośrodka Wypoczynkowego „Posejdon” w Jastarni, oddalonego 800 m od centrum miasta. Jako jedyny posiada własną piaszczystą plażę i 220 metrowe molo od strony Zatoki Puckiej, które stanowi świetny punkt obserwacyjny. Spokojne otoczenie, cisza zakłócana tylko przez szum fal i nieopisany klimat tego miejsca sprawią, że czas spędzony w tym miejscu będzie na pewno niezapomniany! Do 500 m od brzegu głębokość wody nie przekracza 1,5 m.

Nasza szkoła jako jedyna ma możliwość korzystania z tak dużego akwenu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom bezpie- czeństwa i komfortu dla naszych kursantów, również tych najmłodszych. Podczas przerw w pływaniu można udać się do kawiarni lub po prostu odpocząć na hamaku czy ręczniku.

Druga z naszych szkół mieści się na terenie Campingu Maszoperia, położonego 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Jest to największe i jedyne w tej części Półwyspu pole namiotowe położone nad samym brzegiem Zatoki Puckiej. Przed sezonem 2009 kemping został całkowicie zmodernizowany i dołączył do grona najlepszych pól na Helu. Poza podstawowymi obiektami na terenie 3 hektarowego pola znajduje się sklep spożywczy, 2 restauracje, surfshop, kafejka internetowa itd.

Nasza kadra

Naszą kadrę tworzą w większości absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, ze specjalnościami trenerskimi w wielu dyscyplinach. Dosko- nałe przygotowanie merytoryczne, pedagogiczne, doświadczenie i spraw- dzona metodyka nauczania pozwala nam prowadzić szkolenia na najwyż- szym poziomie. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest międzynarodowa licencja IKO i VDWS. W latach 2007-2009 byliśmy najlepiej działającą polską szkołą w tej organizacji!

Nasz sprzęt

Posiadamy sprzęt najwyższej klasy – kierujemy się polityką największych szkół na świecie, więc co roku w naszej bazie dostępny jest nowy sprzęt z bieżącej kolekcji w bardzo szerokiej gamie. W tym sezonie będziemy pływać na deskach Starboard i pędnikach North Sails.

Proponujemy

Szkolenie windsurfingowe

Windsurfing to przyjemny i prosty sport nie wymagający specjalnych predyspozycji fizycznych. Pływać może praktycznie każdy. Uczymy nawet 5 letnie szkraby, a górna granica wieku nie istnieje! Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziesz płynął na desce, a po 5 godzinach opanujesz już podstawy i będziesz mógł samodzielnie rozkoszować się windsurfingiem:)

Szkolenie kitesurfingowe

Kitesurfing, zwany też kiteboardingiem to młody sport, wzbudzający ogrom pozytywnych emocji! Nie znamy nikogo, kto nie byłby zafascynowany skokami na wysokość paru metrów i na odległość kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu! Szkolenie odbywa się w grupie maksymalnie 4 kursantów i 1 instruktora. Forma szkolenia jest najczęściej bardzo podobna do zajęć windsurfingowych, czyli 2 godziny rano i 2 godziny popołudniu.Kto może zostać windsurferem/kitesurferem?Każdy! Do rozpoczęcia przygody z windsurfingiem i kitesurfingiem wystarczą tylko dobre chęci  – nie potrzeba nadzwyczajnej sprawności czy siły. Już po kilku godzinach na wodzie opanujecie podstawy, pływanie stanie się dla Was źródłem olbrzymiej frajdy i satysfakcji, a może nawet nową pasją :)

…a poza tym możemy zaproponować m.in.:

Pontony RIB

Superszybkie 12 osobowe Pontony RIB, 300 i 600KM. Ta mocniejsza jednostka może rozpędzić się aż do 100km/h, mniejsza “jedynie” do 90km/h! Niewiarygodna zabawa! Łodzie te mogą służyć również jako Water Taxi. Z Jastarni do Gdyni dopływa się w 15-20 min!

Katamarany

Proponujemy katamarany Topcat różnych wielkości. Podczas rekreacyjne- go pływania na pokład można zabrać 2-4 osób.

Skutery wodne

Każdy kto miał okazję spróbować wie ile adrenaliny dostarcza 100, 200, a nawet 300 KM na wodzie!

Waterzorbing

Jest to fenomenalna zabawka zapewniająca maksimum frajdy użytkownikowi. Możemy w niej biegać, skakać albo po prostu odpoczywać. I to na wodzie!

…oraz

wakeboard, narty wodne, rowery wodne, przenośny tor gokartowy, dynamiczny symulator Formuły 1, quady, paintball itd.Główną część imprezy organizujemy w jednej z naszych baz w Jastarni. Część dyscyplin możemy przenieść natomiast w inne, wybra- ne przez Klienta miejsce. Polecamy m. in. Mewią Rewę, czyli wyspę pojawiającą się na Zatoce Puckiej podczas gdy poziom wody nie jest najwyższy.

Przykładowe możliwości zakwaterowania w Jastarni:

Dom Zdrojowy – hotel **** wraz z kompleksem SPA położony 50 m od morza w malowniczym lesie w Jastarni. Odległość od naszych baz: O.W. Posejdon – 1 km, Camping Maszoperia – 2,5 km. Strona ośrodka: www.zdrojowy.com.plOśrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris – 120 miejsc w ok. 60 pokojach wraz z kompleksem basenowym, kortami tenisowymi i boiskami. Odległość od naszych baz: O.W. Posejdon – 200 m, Camping Maszoperia – 3,5 km. Strona ośrodka: www.exploris.pl/e4u.php/1,ModPages/ShowPage/870Dom wypoczynkowy Duna – ok. 100 miejsc w ok. 50 po- kojach, a poza tym sauna, jacuzzi, korty tenisowe, boiska, bilard itd. Odległość od naszych baz: O.W. Posejdon – 300 m, Camping Maszoperia – 3,2 km. Strona ośrodka: www.duna.maxmedia.plWybrane hotele w Juracie: Bryza, Neptun, Morskie Oko.Alternatywnie: pole kempingowe i pobyt w namiotach bądź przyczepach.

Jakie korzyści przyniesie taki wyjazd

Nie tylko poznacie podstawy windsurfingu i kitesurfingu aby móc później samodzielnie surfować, ale także odprężycie się, zrelaksujecie, a kontakty z klientami wzbogacicie o nowe doświadczenia. Zaspokoimy Wasz apetyt na sport, wspólne hobby zacieśni więzy współpracujących ze sobą ludzi oraz wpłynie pozytywnie na postrzeganie firmy przez pracowników i klientów. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu windsurfingu oraz kartę stałe- go klienta. Certyfikatem będziecie mogli pochwalić się znajomym, umiejętnościami zaimponować turystom na plaży, a dzięki karcie uzyskacie rabat na nasze usługi.Powszechnie wiadomo, że zgrany zespół to podstawa sukcesu przedsiębiorstwa. Budo- wanie więzi z firmą to nie tylko szkolenie pracowników, ale i ćwiczenia mające na celu stworzenie sprawnego i skutecznego zespołu.Pamiętajcie, że pierwsze „kroki” na desce nie muszą być ostatnimi spotkaniami z nami. Zapraszamy do naszych baz nad morzem lub na kolejne wyprawy, aby aktywnie wypoczywać.

Szczegółowe informacje i rezerwacja

“Zapraszamy do współpracy zarówno małe grupy, jak i duże korporacje. Jesteśmy w pełni gotowi na organizację imprezy, która sprosta Państwa najwyższym wymaganiom i przyniesie założone efekty. Jako najlepszy termin na organizacje szkoleń uznajemy maj/czerwiec oraz wrzesień.”— Dorian Krzystanek, właściciel Szkoły SurfPoint

Powyższa oferta zawiera tylko przybliżony zakres naszej działalności. Wszelkich informacji chętnie udzieli:Marta Zygmunttel. (+48) 510 85 90 95e-mail: [email protected]W ostatnim sezonie przeprowadziliśmy szkolenia m. in. dla firm: Siemens, ICN Polfa Rzeszów, Personal Vision, Interia.pl, Nike Poland, Brand New Media (grupa Money.pl), Ad Meritum (grupa CR Media Consulting), Vinsar, Play Mobile, 3GNS.Serdecznie zapraszamy!

Zakwaterowanie i lokalizacja

Gallery image left
Zobacz możliwości zakwaterowania
Gallery image right
Zobacz co gdzie się mieści
Tylko nasza szkoła może wyróżnić się posiadaniem licencji IKO oraz VDWS Kitesurf Center
Logo PZKite