Już w maju chętnych zabierzemy do wyprażonego słońcem Maroko, do jednego z najbardziej wietrznych i urokliwych spotów na świecie – Dakhli.

O co jak o co, ale o wiatr na miejscu martwić się nie trzeba. Statystyki są dość jednoznaczne – 90% dni wietrznych w maju gwarantuje nam aż nadmiar dobrej zabawy na wodzie. Czekają na nas płaskie, krystalicznie czyste, płytkie laguny, epickie spływki do farm ostryg, albo białych wydm, długie sesje przy zachodzącym nad pustynią słońcu.
Zorganizujemy dla Was w pełni profesjonalne szkolenie z freestylu, naukę skoków i trików z użyciem video analizy, a nasz fotograf uwieczni cały wyjazd w bajecznych fotkach. To wszystko zwieńczymy pyszną lokalną kuchnią w różnych restauracjach, do których codziennie Was zabierzemy, a także chwilami zasłużonego odpoczynku w wygodnych apartamentach.

Warunki do pływania

Dakhla leży na półwyspie, tworzącym świetne warunki do pływania zarówno po stronie osłoniętej zatoki, jak i otwartego oceanu. W granicy 15 do 40min jazdy samochodem z miejsca zakwaterowania, położonych jest kilka doskonałych spotów kitowych. Będziemy starali się, abyście popływali na wszystkich najlepszych w okolicy, jeśli pozwolą na to warunki wiatrowe oraz pływowe. Po stronie zatoki, najczęściej są to płytkie laguny z  zupełnie płaską lub delikatnie zafalowaną wodą. Od strony oceanu natomiast, czekają 3 doskonałe spoty z falą, doskonałe do zabawy dla bardziej doświadczonych z Was. Woda po stronie zatoki jest ciepła, chodź silny wiatr potrafi dać się we znaki przez cały dzień pływania. Da się pływać w shortach, ale polecamy zabrać cienką piankę, np 3/2. Dno jest piaszczyste, chodź trafiają się ostre muszle – nie zaszkodzi zabrać butów na rafę.

 

Szczegóły wyjazdu:

Termin: 12.05-19.05 z możliwością przedłużenia o 1 dzień do 20.05

Cena: 2400zł

 

Cena zawiera:

– transport z/na lotnisko w Dakhli

– zakwaterowanie w 3-5os. zadbanych apartamentach

– transfery lokalne do spotów, restauracji itd.

– codzienne śniadania i kolacje (napoje wliczone przy śniadaniach)

– ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

– kosztów przelotu – na ten moment ok 1720zł (szczegóły poniżej)

– szkolenia/wypożyczenia sprzętu – cennik poniżej

 

Przelot:

Dotrzeć do Dakhli nie jest łatwo. Najlepszym i najtańszym połączeniem jest Warszawa – Paryż – Dakhla. Minimalna ilość przesiadek i bagaż w cenie biletu, a także możliwość dotarcia do miejsca tego samego dnia w cenie 1720zł na tę chwilę. Dokładne loty udostępnimy osobom zainteresowanym wyjazdem.

 

Dodatkowe atrakcje i szkolenie:

>>>Udział grupie freestylowej: codzienne 2h szkolenia w małej grupie, z zakresu szeroko pojętego freestylu z użyciem video analizy. Poziom szkolenia i wybór trików dopasowany będzie do każdego uczestnika indywidualnie. Wymagany poziom do uczestnictwa w grupie to umiejętność halsowania się pod wiatr i podstawowych zwrotów.

Cena: 1000zł

>>>Indywidualne szkolenie na wszystkich poziomach zaawansowania z naszymi najlepszymi instruktorami

Cena: 150zł/h

>>>Spływki z przewodnikiem, asekuracją i odbiorem z miejsca docelowego

Cena: 100zł/os

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Wysokiej klasy apartamenty zlokalizowane w północnej części miasta blisko laguny. Jest to zamknięty kompleks przestronnych, luksusowo wykończonych apartamentów . W pobliżu można znaleźć lokalne sklepy oraz restauracje i kawiarnie. Śniadanie będą serwowane codziennie na miejscu. Na kolację będziemy zabierać was do naszych sprawdzonych, miejscowych lokali na znakomite, lokalne dania. Cena obu posiłków jest zawarta w cenie.

Podsumowując:


Mega spot, wiele atrakcji. Planujemy kameralny wyjazd na 10-15 osób.
Instruktorami na pewno będą:

Michał "Karaś" Karski

Michał “Karaś” Karski

Dorian Krzystanek

Dorian Krzystanek

 

obaj pod krawatem!

 

 

 

 

 

 

 

Chętnych zapraszamy do szybkiego kontaktu:

Michał Karski – 507 148 721‬, fb

Dorian Krzystanek – dorian@surfpoint.pl

 

Foty: Dakhla attitude