W tym roku weekend “Boże Ciało” wypada między 15 a 18 czerwca. Są to aż 4 dni wolnego, więc warto z nich skorzystać i spędzić aktywnie na Półwyspie :)

Chciałbyś załapać podstawy windsurfingu lub kitesurfingu? Świetnie!

Już pływasz? To może czerwcowa rozgrzewka przed sezonem? Idealnie!:)

Czekamy na Was niecierpliwie, słońce i ciepły wiosenny wiatr już zamówione! W tym roku weekend ten wypada w drugą połowę czerwca, więc pogoda gwarantowana:))

W ten weekend nadal obowiązuje nasza przedsezonowa zniżka 15% na wszystkie kursy i wypożyczenia!

Grupowy kurs windsurfingu

16 godzin zajęć zajęć windsurfingowych w grupie od 4-8 osób. Kurs prowadzony jest na poziomie podstawowym i średnio/zaawansowanym. Szkolenie podzielone jest na dwie tury – przedpołudniową i popołudniową, a każda trwa 2 godziny.

Podczas kursu zapewniamy: kompletny sprzęt z kolekcji 2017, piankę, buty, kamizelkę asekuracyjną

Cena całego kursu to jedyne 480zł:)

Zarezerwuj kurs grupowy – 480zł

Kursy windsurfingu indywidualne

Kursy w których możesz uczestniczyć sam, lub z 1-2 osobami towarzyszącymi. W trakcie 4 dniowego weekendu można zrealizować kurs 8 lub 16 godzinny. Każdy z tych kursów zawiera w sobie zajęcia z instruktorem oraz godziny samodzielnego treningu na wodzie.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj kurs dla  siebie lub dla dziecka :) Ceny już od 270zł! Korzystaj z kursów z 15% zniżką przedsezonową! :)

Zarezerwuj kurs 8 godzinny – 365zł
Zarezerwuj kurs 5 godzinny dla dzieci – 335zł

Kursy kitesurfingu

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas i wspólnej nauki kitesurfingu w najbardziej komfortowych warunkach na całym Półwyspie Helskim. Już 10 godzinny kurs, który można zrealizować w te 4 dni, pozwoli Ci na opanowanie podstaw kitesurfingu i samodzielne korzystanie z uroków tego sportu!

Korzystaj z kursów z 15% zniżką przedsezonową! :) Kurs IKO 1 od 425zł, IKO 1+2 już za 807zł!

Zarezerwuj kurs IKO I 5 godzinny – 555zł
Zarezerwuj kurs IKO II 10 godzinny – 1063zł

Zobacz pełną ofertę kursów kitesurfingu:

Zakwaterowanie

W długi weekend jest otwarta nasza baza na campingu Maszoperia. Aby mieszkać najbliżej szkoły jak to tylko możliwe polecamy wynajem przyczepy lub przyjazd z własnym namiotem/przyczepą:) Inne propozycje zakwaterowania znajdziesz tu.

Dodatkowe atrakcje

W ten długi weekend będzie na Was również czekać Karolina, prowadząca zajęcia z jogi na plaży:) Będziecie mogli również popływać na Stand Up Paddle, czyli na desce z wiosłem, oraz na wake’u za pontonem z silnikiem. Z nami na pewno nie będziecie się nudzić! :)

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA!

Doświadczeni instruktorzy

Specjalny program dla dzieci

Kite na Mewiej Rewie

Niezatłoczony akwen

Nauka z Walkie-Talkie

Voucher

Bezpieczeństwo

Sprzęt 2017

Licencje IKO, VDWS, PZKite

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ