Kto nie rozpoczął z nami sezonu w Majówkę, ten ma okazję to zrobić w weekend Bożego Ciała!:)

Jak mawia prastare słowiańskie przysłowie: “W Boże Ciało na pewno będzie na kajta i windsurfing wiało!” A cztery dni pływania to idealny czas, aby nauczyć się podstaw pływania lub rozgrzać na dobre przed sezonem:)

Podczas tego weekendu, tak jak przez cały maj i czerwiec, będzie obowiązywała nasza 15% zniżka na wszystkie kursy i wypożyczenia:)

Czekamy na Was!!:)

Kursy windsurfingu indywidualne

Kursy w których możesz uczestniczyć sam, lub z 1-2 osobami towarzyszącymi. W trakcie 4 dniowego weekendu można zrealizować kurs 8 lub 16 godzinny. Każdy z tych kursów zawiera w sobie zajęcia z instruktorem oraz godziny samodzielnego treningu na wodzie.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj kurs dla  siebie lub dla dziecka :) Ceny już od 270zł! Korzystaj z kursów z 15% zniżką przedsezonową! :)

Zarezerwuj kurs 8 godzinny – 458zł
Zarezerwuj kurs 5 godzinny dla dzieci – 425zł

Kursy kitesurfingu

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas i wspólnej nauki kitesurfingu w najbardziej komfortowych warunkach na całym Półwyspie Helskim. Już 10 godzinny kurs, który można zrealizować w te 4 dni, pozwoli Ci na opanowanie podstaw kitesurfingu i samodzielne korzystanie z uroków tego sportu!

Korzystaj z kursów z 15% zniżką przedsezonową! :) Kurs IKO 1 od 446zł, IKO 1+2 już za 850zł ze sprzętem i pianką!

Zarezerwuj kurs IKO I 5 godzinny – 586zł
Zarezerwuj kurs IKO II 10 godzinny – 1147zł

Zobacz pełną ofertę kursów kitesurfingu:

Zakwaterowanie

W długi weekend jest otwarta nasza baza na campingu Maszoperia Sun4Hel. Aby mieszkać najbliżej szkoły jak to tylko możliwe polecamy wynajem przyczepy lub przyjazd z własnym namiotem/przyczepą:) Inne propozycje zakwaterowania znajdziesz tu.

Dodatkowe atrakcje

W ten długi weekend będzie na Was również czekać Karolina, prowadząca zajęcia  jogi na plaży:)

Ruszamy również z nowością: SUP YOGĄ, ze specjalnie do tego przeznaczoną platformą!:) Będziecie mogli również popływać na Stand Up Paddle, czyli na desce z wiosłem, a w każdy ciepły, słoneczny wieczór będziecie mogli wziąć udział w wyprawie na środek zatoki na zachód słońca! A na amatorów mocniejszych wrażeń czeka wakeboard za pontonem z silnikiem. Restauracja na campingu już szykuje wieczorne imprezy, podczas których będzie można tańczyć na ciepłym piasku!:)  Z nami na pewno nie będziecie się nudzić! :)

zobacz jak u nas wygląda

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA!

Doświadczeni instruktorzy

Specjalny program dla dzieci

Kite na Mewiej Rewie

Niezatłoczony akwen

Nauka z Walkie-Talkie

Voucher

Bezpieczeństwo

Sprzęt 2019

Licencje IKO, VDWS, PZKite

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ