NOWOŚĆ! Obóz kitesurfingowy – IV turnus 29.07-8.08.2022 z kursem Asystenta Instruktora Kitesurfingu IKO

NOWOŚĆ! Obóz kitesurfingowy – IV turnus 29.07-8.08.2022 z kursem Asystenta Instruktora Kitesurfingu IKO

4039,00

NOWOŚĆ! IV turnus 29.07-08.08.2022 z kursem Asystenta Instruktora Kitesurfingu IKO (BRAK MIEJSC)


Gwarancja rezygnacji BUT NO LIMITS

Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. 😉 W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: – rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO – rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% – rezygnacja tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.

Gwarancja zmiany rezerwacji

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

Wybierz miasto wyjazdu *

Jadę na obóz z BUTem/SurfPointem *

Jadę z rodzeństwem

Imię i nazwisko rodzica/opiekuna

Wstecz
Kategoria: .

Opis kursu

Obóz, na którym ukończycie kurs AITC i zdobędziecie międzynarodowe uprawnienia Asystenta Instruktora Kitesurfingu! Kurs AITC jest obowiązkowym wstępem do kursu instruktorskiego. Wymagania: ukończone 16 lat, umięjętności na poziomie IKO 3-4. Zajęcia teoretyczne i praktyczne trwają 5 dni, codziennie przez 8h. Prowadzący: Michał Karski