NOWOŚĆ! Obóz kitesurfingowy – VI turnus 23.08-30.08.2020 z kursem Asystenta Instruktora Kitesurfingu IKO

NOWOŚĆ! Obóz kitesurfingowy – VI turnus 23.08-30.08.2020 z kursem Asystenta Instruktora Kitesurfingu IKO

2990,00

NOWOŚĆ! VI turnus 23.08-30.08.2020 z kursem Asystenta Instruktora Kitesurfingu IKO


Gwarancja zmiany rezerwacji

Gwarancja ta oznacza, że do 10 dni przed wyjazdem mogą Państwo spokojnie zmienić turnus lub nawet obóz na zupełnie inny z dostępnej oferty BUTa. A to wszystko BEZ żadnych KOSZTÓW za ZMIANĘ! Przy zmianie nie pobieramy opłat według warunków uczestnictwa i zachowujemy rabaty z pierwotnej rezerwacji. Jeżeli wybierzecie Państwo termin droższy należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny. Jeżeli wybrany termin będzie tańszy w cenniku – zwrócimy różnicę.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji AXA

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę – równowartości 16.000 PLN.

Wybierz miasto wyjazdu *

Zakwaterowanie *

Jadę na obóz z BUTem/SurfPointem *

Jadę z rodzeństwem

Wstecz
Kategoria: .

Opis kursu

Obóz, na którym ukończycie kurs AITC i zdobędziecie międzynarodowe uprawnienia Asystenta Instruktora Kitesurfingu! Kurs AITC jest obowiązkowym wstępem do kursu instruktorskiego. Wymagania: ukończone 16 lat, umięjętności na poziomie IKO 3-4. Zajęcia teoretyczne i praktyczne trwają 5 dni, codziennie przez 8h. Prowadzący: Michał Karski