Szkoła SurfPoint na campingu Maszoperia Sun4Hel

Od sezonu 2019 zmienił się Zarządca Kempingu Maszoperia (obecnie Sun4Hel).
Camping w nowej odsłonie działa od 1 maja 2019.
Wszelkie informacje o cenach, dostępności itp można znależć:

SurfPoint na campingu Maszoperia w sezonie 2021

W sezonie 2021 działamy od Majówki, to znaczy od 30 kwietnia – zapraszamy!:)
Druga z naszych szkół mieści się na terenie nowoczesnego campingu Maszoperia w Jastarni. Jesteśmy jedyną szkołą na tym terenie, dzięki czemu mamy możliwość zapewnić najbardziej komfortowe warunki do pływania i nauki na całym Półwyspie Helskim. Nie ma mowy o ścisku i stresie :)

Poza niezatłoczonym akwenem znajdziecie tu także szeroki wybór nowego sprzętu, doświadczoną licencjonowaną kadrę instruktorską oraz świetną atmosferę, dzięki której spędzicie niezapomniany czas.

Camping Maszoperia Sun4Hel 2021
Camping Maszoperia znajduje się na samym wjeździe do Jastarni, 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Jest to największe i jedyne w tej części Półwyspu pole namiotowe położone nad samym brzegiem Zatoki Puckiej. Przed sezonem 2019 camping zmienił zarządcę i został całkowicie zmodernizowany i dołączył do grona najlepszych Półwyspie. Piękna okolica, doskonały akwen w zasięgu ręki sprawia, że to miejsce idealne dla amatorów sportów wodnych oraz osób szukających atrakcyjnego miejsca na wypoczynek – jednym słowem, każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Misją campingu jest stworzenie miejsca o rodzinnym klimacie, w którym wszyscy będą mogli spokojnie i bezpiecznie wypoczywać.

Na powierzchni 3 hektarów znajduje się 250 miejsc dla przyczep campingowych, około 30 natrysków i toalet oraz serwis dla camperów. Poza podstawowymi obiektami na terenie 3 hektarowego pola znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, restauracja, stołówka, plac zabaw dla dzieci, surfshop,  foodtracki oraz namiot, w którym codziennie odbywają się uwielbiane przez dzieci animacje.

nr telefonu: 793 416 998

Baza

Nasza baza zlokalizowana jest na wprost wejścia na camping. Poza bogatym zapleczem sprzętowym znajdują się tu przebieralnie, magazyny i sala szkoleniowa w której kształcą się przyszli instruktorzy. To oczywiście również miejsce spotkań wszystkich fascynatów windsurfingu i kitesurfngu, z którymi po udanym pływaniu możesz odpocząć leżąc w słońcu na pufach :) Tuż przy bazie na najmłodszych czeka plac zabaw, a na trochę starszych boisko do siatkówki i badmintona. Dla chętnych maluchów – namiot z profesjonalnymi animacjami, codziennie!

Akwen

W odróżnieniu od wszystkich innych zatłoczonych campingów na półwyspie,  na Maszoperii znajduje się tylko jedna szkoła – SurfPoint :) Żadna inna szkoła nie może pochwalić się tak rozległym akwenem do dyspozycji swoich kursantów! Korzystne położenie campingu względem kierunków najczęściej wiejących wiatrów pozwala spędzić na wodzie maximum możliwego czasu. Dodając do tego płytką wodę oraz brak tłoku na spocie lepszego miejsca nie można sobie wymarzyć :)

Gdy przy brzegu wiatr nie jest najmocniejszy na zajęcia z kitesurfingu zawsze możemy popłynąć na Mewią Rewę – wyspę na Zatoce Puckiej. Mamy do niej najbliżej, tylko 8 min jazdy pontonem. O tym niesamowitym miejscu możecie poczytać na naszym blogu.

Sprzęt w bazie Maszoperia
  • ponad 60 kite’ów Cabrihna oraz Flysurfer z kolekcji 2020, w tym niesamowity model Contra, który lata już od 6-7 węzłów. Zdecydowanie zwiększa to ilość czasu, który spędzimy na wodzie.
  • 20 desek kitesurfingowych Cabrinha/Nobile
  • 90 desek Bic, Starboard, RRD i Fanatic
  • 60 żagli Ezzy
  • 30 pędników dziecięcych Ezzy
  • trapezy Dakine i Ion (zarówno wysokie jak i niskie)
  • mnóóóóstwo pianek Roxy i Quicksilver (3 i 5mm), ogrom kamizelek oraz kasków
  • 20 puf do chillout’u po zajęciach:)
  • mini sklepik z najpotrzebniejszymi akcesoriami tj rękawiczki, buty, opaski itd.
Team
Nasz team tworzą sympatyczni, uśmiechnięci i doświadczeni instruktorzy. Każdy z nas posiada aktualne uprawnienia do nauczania windsurfingu i kitesurfingu. W bazie spotkacie także bosmanki u której zapiszecie się na zajęcia, a dwóch beachboy’ów pomoże Wam w każdej chwili dobrać właściwy sprzęt i zadba o Wasze bezpieczeństwo na wodzie. Nad tym aby wszystko było dopięte na ostatni guzik czuwa właściciel szkoły, Dorian Krzystanek.

W sezonie 2020 będzie u nas uczyć 16 instruktorów kite’a i 14 windsurfingu. Cała załoga liczy prawie 40 osób. Team z bazy Maszoperia możesz poznać w dziale O nas

Zakwaterowanie i lokalizacja
Gallery image left
Zobacz możliwości zakwaterowania